Norisināsies viedas pilsētas un valsts risinājumiem veltīta konference

Norisināsies viedas pilsētas un valsts risinājumiem veltīta konference

Vieda valsts – gudra, digitāla un vienota - tas ir nākotnes valsts pastāvēšanas modelis un mērķi, uz ko tiecas un jau šodien realizē ikviena uz izaugsmi un efektivitāti vērsta pilsēta. Gudra pilsēta ir viedas pilsētas attīstības vīzija, kas pamazām izkristalizējas tādās jomās kā komunikācija, veselība, būvniecība, enerģētika, valsts pārvaldes un pašvaldību darbībā kopumā un citviet, par ko sīkāk būs iespējams uzzināt BiSMART rīkotajā konferencē “Vieda pilsēta un valsts”.  

Kādas ir pilsētu un valstu attīstības tendences un ar kādu risinājumu palīdzību bruģējams ceļš līdz viedpilsētas un viedvalsts attīstības līmenim, tiks atklāts 30. aprīlī viesnīcā Islande Hotel Riga, kur norisināsies biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotā konference “Vieda pilsēta un valsts”. Pasākumā plašāk tiks apskatītas tādas tēmas kā globālā digitalizācija, digitālā veselība, viedie risinājumi būvniecībā, digitalizēti un moderni komunikāciju procesi, inovācijas un citi temati. Piedalīties un apzināt jaunākās tendences viedvalsts un viedpilsētas kontekstā īpaši aicināti valsts institūcijās strādājošie, uzņēmēji, pilsētu infrastruktūru attīstītāji, enerģētikas, būvniecības, siltumapgādes un citu pilsētās būtisku jomu pārstāvošo uzņēmumu augstākais menedžments.  

Konferences skatītāji tiks iepazīstināti ar vairākām tendencēm un risinājumiem jomas kontekstā, ļaujot apzināt iespējas viedvalsts un viedpilsētas digitālai, efektīvai un modernai transformācijai.

Piemēram, PricewaterhouseCoopers biznesa vadības konsultāciju direktore Baiba Apine pastāstīs pa inovācijām valsts un pilsētas pārvaldē. CSC Telecom valsts un pašvaldību sektora vadītāja Anželika Čiļimova iepazīstinās ar digitalizētiem un moderniem valsts un pašvaldību komunikācijas procesiem. Cisco klientu vadītājs Artūrs Kaulakāns atklās to, kādas tendences vērojamas pilsētu attīstībā un kādi viedo pilsētu risinājumi ir modē šodien. SAP EMEA vecākais direktors Thomas Kunert pastāstīs par to, ko globālā digitalizācija nozīmē valsts sektoram. Savukārt Corporate Solutions grupas pārstāvis Rūdolfs Tonigs atklās risinājumu problēmai, kad tieši darbinieki ir informācija drošības vājais posms.

Šie ir tikai daži no konferencē aplūkojamajiem tematiem, kuru ietvaros nozares eksperti iepazīstinās ar savu redzējumu un tendencēm pasaulē, atbildēs uz jautājumiem, kā arī aicinās gan klātienes, gan tiešsaistes skatītājus izvērtēt Latvijas centienus kļūt par viedvalsti.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!