Norisināsies viens no vērienīgākajiem pasākumiem biznesa pasaulē

Norisināsies viens no vērienīgākajiem pasākumiem biznesa pasaulē

Nordic Business Forum kā galvenie atslēgas vārdi šogad izvēlēti stratēģija, maksimāls sniegums un mākslīgais intelekts. Par un ap šīm tēmām tiks runāts un diskutēts abās pasākuma dienas. Atbilstoši foruma atslēgas vārdiem viedi un pieredzējuši lektori izklāstīs savu pieredzi, zināšanas un dzīvesgudras atziņas biznesa jomā.

Viens no foruma gaidītākajiem lektoriem ir ASV 44. prezidents Baraks Obama, kura uzstāšanās būs kā pasākuma kulminācija.

Savas atziņas bijušais ASV prezidents izklāstīs foruma otrajā dienā 27. septembrī diskusijā ar Skype līdzdibinātāju Niklasu Zenstromu (Niklas Zennström).  Lektoru vidū būs arī pazīstamā kalnu slēpotāja, ziemas olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēja Lindsija Vonna (Lindsey Vonn). Viņa diskusijas veidā runās par maksimālu sniegumu un uzvarām. Tāpat foruma apmeklētājiem viedas atziņas sniegs kompānijas Strengths Revolution dibinātājs un pētnieks Markus Bakingems (Marcus Buckingham). Šī ir tikai ceturtā daļa no visiem lektoriem, kuri skatītājus iedvesmos jau septembra beigās.

Forums gadu gaitā ir kļuvis par tik ievērojamu un augsti novērtētu pasākumu vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, tajā regulāri uzstājas zinoši un iedvesmojoši lektori, īpaša uzmanība tiek veltīta detaļām, kas ir īpaši svarīgi šāda līmeņa pasākumos. Tāpat tiek nodrošināta augstākā līmeņa pasākuma dalībnieku apkalpošana.

Šis forums ir īpašs ar to, ka tā norisi būs iespēja vērot gan, esot klātienē, gan tiešsaistē. Arī Latvijā iespēja skatīties Nordic Business Forum tiešsaistē tiks nodrošināta. Par to parūpējies Kino Citadele. Intersentiem būs iespēja vērot pasākuma tiešraidi, kā arī dibināt biznesa kontaktus. Jāpiebilst gan, ka vietu skaits uz tiešraides skatīšanos Kino Citadele ir ierobežots. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!