Novembra beigās Rīga kļūs par 5G tehnoloģijas epicentru

Novembra beigās Rīga kļūs par 5G tehnoloģijas epicentru

5G tehnoloģija par īpaši aktuālu Latvijā kļuva 19. jūlijā, kad pirmajiem iedzīvotājiem tika dota iespēja izmēģināt jaunākās paaudzes mobilā tīkla iespējas. Tāpēc ar jo lielāku interesi varēs sekot līdzi Rīgā notiekošajam, vienam no pasaulē vērienīgākajam pasākumiem, kas veltīts tikai un vienīgi 5G tehnoloģijai – “5G Techritory”, kas novembra beigās vienkopus pulcēs ietekmīgākos jomas līderus un šīs tehnoloģijas entuziastus.

Šī gada novembra beigās, no 27. līdz 29. novembrim, Rīgā atradīsies 5G pasaules epicentrs, jo tieši tur jau otro gadu notiks 5G ekosistēmas forums “5G Techritory”. Tā būs vieta, kur norisināsies tobrīd aktīvākās diskusijas 5G pasaulē, piedaloties vadošajiem 5G politikas veidotājiem, nozīmīgākajiem organizāciju līderiem, globālajiem un reģionālajiem biznesa guru no visas pasaules un pārējai jomas elitei. Forums vienuviet pulcēs kopumā ap 1000 vadošu 5G ekosistēmas dalībnieku, tostarp 70 augsta līmeņa lektorus.

Pasākuma apmeklētāji tiks iepazīstināti ar aktualitātēm 5G pasaulē, jaunākajiem šīs tehnoloģijas risinājumiem un piedāvātājām iespējām, vienlaikus iezīmējot tās attīstību Eiropā. Tāpat norisināsies augsta līmeņa biznesa un politiskas diskusijas par aktualitātēm 5G globālajā komercializēšanā, ar to saistītiem inovatīviem modeļiem un iespējamiem 5G pārrobežu projektiem.

Īpaši tiks aktualizētas tādas tēmas kā viedā pilsēta, viedā mobilitāte, viedā rūpniecība (Industry 4.0) un viedā mediju vide un izklaides industrija.

Līdz ar viedu un ietekmīgu viedokļa līderu diskusijām un prezentācijām jaunākās aktualitātes un tendences 5G jomā būs iespējams iepazīt arī citos, praktiskākos veidos, piemēram, piedaloties hakatonos. 5G Techritory norisināsies pasaulē pirmais starptautiskais 5G politikas veidotāju hakatons, kura mērķis ir rast risinājumus veiksmīgākai šīs tehnoloģijas ieviešanai reģionā. Savukārt korporatīvais hakatons “5G Hackathon Riga” pulcēs tos tehnoloģijas entuziastus, kam tuva ir biznesa joma un vēlme meklēt risinājumus šodienas biznesa izaicinājumiem. Pasākuma saturu bagātinās arī apaļā galda diskusija par aktuāliem 5G pārrobežu projektiem Baltijas jūras reģionā un citas daudzveidīgas aktivitātes.

Pasākumu iespējams apmeklēt arī īpašu ielūgumu, taču, ja tas nav saņemts, nepieciešams savu dalību reģistrēt mājaslapā 5GTechritory.com, kur ikviens interesents tiks pēc noteiktiem kritērijiem izvērtēts, un tikai apstiprinātie dalībnieki varēs iegūt bezmaksas dalību pasākumā.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!