Pēc CSDD pakalpojumiem vairs nebūs jāstāv garās rindās

Pēc CSDD pakalpojumiem vairs nebūs jāstāv garās rindās

Mobilās aplikācijas kļūst par aizvien iecienītāku un reizē nepieciešamāku līdzekli, piemēram, kā ērtāk un ātrāk iegādāties un saņemt preces un pakalpojumus. Šim uzņēmumu un pakalpojumu sniedzēju pulciņam, kas piedāvā tādu iespēju, pievienojusies arī Ceļu satiksmes un drošības direkcija (CSDD), dodot iespēju piedāvātajiem pakalpojumiem pieteikties attālināti.

Pēc CSDD sniegtās informācijas - CSDD savā mobilajā aplikācijā ir veikusi būtiskas izmaiņas, sniedzot iespēju ātrāk un ērtāk pieteikties pakalpojumiem un noskaidrot to saņemšanas laiku, klientam fiziski nemaz neatrodoties CSDD apkalpošanas vietā. Bez tam klientam ar lietotnes palīdzību ir iespēja apskatīt informāciju par visām tuvākajām CSDD apkalpošanas vietām un izvērtēt, kurā no tām konkrēto pakalpojumu būs iespēja saņemt visātrāk.

Turpat CSDD lietotnē uzreiz arī iespējams attālināti pieteikties pakalpojuma saņemšanai izvēlētajā klientu apkalpošanas centrā, izņemt savu kārtas numuru un virtuāli sekot līdzi rindai.

Iespēja pieteikties pakalpojumam attālināti un gaidīt to virtuālā rindā būtiski ietaupa klienta laiku. Citkārt viss šis laiks no pieteikšanās brīža līdz pat pakalpojuma saņemšanai būtu jāpavada apkalpošanas vietā, taču mobilās lietotnes sniegtās priekšrocības dod iespēju klientam savu laiku pavadīt lietderīgāk. Īpaši aktuāli tas varētu būt pirms un pēc brīvdienām, kā arī šobrīd, kad tuvojas gada nogale, jo tad CSDD apkalpošanas vietas apmeklē īpaši liels skaits klientu.

Svarīgi, ka CSDD sniegtajiem pakalpojumiem iespējams pieteikties jau 30 minūtes pirms konkrētā klientu apkalpošanas centra darba laika sākuma līdz pat tā darba laika beigām.

Jāpiebilst, ka CSDD mobilo aplikāciju iespējams lejupielādēt kā Google Play, tā arī App Store veikalos.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!