Printful arī šogad aicina pieteikties bezmaksas programmēšanas kursiem

Printful arī šogad aicina pieteikties bezmaksas programmēšanas kursiem

Uzņēmums “Draugiem Group” paziņojis, ka tā apakšuzņēmums “Printful” arī šogad no 10. līdz 21. augustam aicina uz programmētāju kursiem. Tāpat labākajiem no absolventiem pēc darba iespējām tālu nebūs jālūko un varēs ieņemt programmētāja vietu turpat Printful.

Kā norāda Draugiem Group - Printful programmēšanas kursi ir bezmaksas divu nedēļu mācību programma, kuras laikā būs iespēja sastrādāties ar talantīgiem nozares speciālistiem un apgūt nepieciešamos pamatus, lai varētu turpināt profesionāli augt un atrast labu darbu nozarē. Zināms, ka kursu programma šogad nedaudz paplašināta. Tā ietvers ne tikai apmācību modernu lietotņu arhitektūrā un izstrādes vidēs, datubāzes projektēšanā, front-end programmēšanā, bet arī programmētāja profesijai nepieciešamo kompetenču attīstību, praktiskas nodarbības un individuālu darbu ar savu mentoru.

Printful IT departamenta vadītājs Jānis Akmentiņš norāda, ka

programmēšanas kursu iepriekšējo gadu absolventi strādā Printful jaunu produktu izstrādes, piegādes, drošības un citās komandās, kā arī paši pasniedz kursus un apmāca jaunos kolēģus.

Tomēr Printful IT komandā netrūkst ne darba, ne jaunu ieceru, tāpēc jauni speciālisti ir nepieciešami. Runājot par to, kādiem interesentiem šie programmēšanas kursi domāti, J. Akmentiņš stāsta, ka noteikta vecuma ierobežojuma neesot, taču svarīgas ir priekšzināšanas un pamati programmēšanā. Vienlaikus šo gadu laikā novērots, ka pieteikties lielākoties vēlas interesenti no 16 gadu vecuma. 

Būtiski, ka potenciālajiem apmācību dalībniekiem jābūt ne tikai priekštatam par pašu programmēšanu un tās valodām, bet arī lielai vēlmei mācīties, jo kursi arī šogad solās būt visai intensīvi. Dalībnieku rekrutācijas ietvaros ikvienam interesentam līdz 17. jūlijam jāaizpilda pieteikuma anketa. Pēc pieteikumu izskatīšanas atbilstošākajiem kandidātiem nosūtīs uzdevumu, kas palīdzēs novērtēt zināšanu līmeni.

Kursi notiks no 10. līdz 21. augustam Printful birojā Ojāra Vācieša ielā 6B katru darba dienu no 9.00 līdz 18.00.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!