Radīts inovatīvs rīks būvniecībā strādājošiem

Radīts inovatīvs rīks būvniecībā strādājošiem

Būvniecība, tostarp viedas valsts celšana, nav viegls darbs. Kaut arī tehnoloģijas būvniecībā attīstās strauji, daži šīs jomas izaicinājumi vēl joprojām tiecas pēc gudra risinājuma. Viens no tādiem ir ne mazāk svarīgais strādājošo darba laika uzskaitījums. Elektronisko darba laika uzskaiti būvobjektos un citviet izmanto virkne uzņēmumu. Taču, ko darīt, ja elektrības pieslēgums konkrētajā objektā nav pieejams vai pēkšņi pazūd? Latvijas uzņēmums radis tam risinājumu.

Risinājumu, kas ērtā un vienkāršā veidā reāllaikā veic strādājošo darba laika uzskaiti, radījis Liepājā bāzēts uzņēmums “InPass”.Tā ir mobilā lietotne, kas primāri radīta būvniecības nozarē strādājošiem, kam objektā bieži vien nav pieejams elektrības pieslēgums un nav iespējas izmantot ierasto elektronisko darba laika uzskaites sistēmu.

InPass radītā aplikācija būs ērts risinājums ne vien būvobjektā, bet arī citās darba vietās, kur radusies vajadzība pēc darba laika uzskaites.

Šis risinājums darbojas pēc principa – katrs darbinieks, kura nostrādāto laiku būs nepieciešams fiksēt, ar speciālu kartīti aktivizēs aplikāciju. Mobilā lietotne jāaktivizē, gan ierodoties darba vietā, gan arī izejot no objekta. Dati par šo darbinieku pēc aktivizācijas tiks nosūtīti uz vienotu sistēmu. InPass vadītājs Raivis Ekšteins norādījis, ka aplikācija nav nepieciešama katram darbiniekam. Pietiks, ja tā būs pieejama, piemēram, būvdarbu vadītājam, brigadierim vai kādai citai atbildīgajai personai objektā. Klientam, kam šī aplikācija būs pieejama, varēs apskatīt datus par katru darbinieku – cikos tas ieradies darbā, cik stundas nostrādājis, kādi bijuši atpūtas brīži.

Jāpiebilst, ka kopumā mobilās lietotnes izstrāde ilgusi trīs mēnešus un radīta kā mūsdienīga alternatīva esošajām elektroniskajām darba laika uzskaites sistēmām. Pagaidām šo risinājumu iespējams lietot viedtālruņu īpašniekiem ar Android operētājsistēmu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!