Rīga kļūs vēl digitālāka

Rīga kļūs vēl digitālāka

Valsts prezidents sarunā ar Samsung pārstāvjiem atzinīgi izteicās par kompānijas Samsung darbību Latvijā, īpaši izceļot jauniešu digitālo prasmju attīstību. Raimonds Vējonis arī uzsver, ka vienošanās par pētniecības un attīstības centra izveidi veicinātu Latvijas un Dienvidkorejas sadarbību informācijas, komunikācijas un tehnoloģiju lomā, kā arī sniegtu atbalstu Latvijas virzībai uz šo mērķi. 

Pēc R. Vējoņa teiktā - šī vienošanās ir kā stimuls izrāvienam Latvijas ekonomikā un digitalizācijā, nodrošinot valsts rīcībā esošos datus pieejamākus un sekmējot to izmantošanu komercnolūkos.

Sarunā ar Raimondu Vējoni par Samsung pētniecības un attīstības centra izveidi Rīgā piedalījās gan Samsung Globālo attiecību speciālists, gan Samsung Electronics pārstāvniecības Baltijas valstīs prezidents.

Jāatzīmē, ka kompānija Samsung ar dažādiem projektiem ir veicinājusi kā jauniešu, tā, piemēram, skolotāju digitālo prasmju pilnveidi. Kā viens no pazīstamākajiem Samsung projektiem Latvijā tieši, lai uzlabotu skolēnu un skolotāju prasmi darbā ar jaunākajām tehnoloģijām, ir „Samsung Skola nākotnei”. Projekts norisinās kopš 2013. gada un tā mērķis ir pilnveidot kā skolēnu, tā skolotāju digitālās prasmes un jēgpilni tās pielietot.

Kompānija Samsung savu darbību Latvijā uzsāka 1999. gadā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!