Sociālo tīklu draugi netiek atzīti par īstiem draugiem

Sociālo tīklu draugi netiek atzīti par īstiem draugiem

Francijas Kasācijas tiesa atteikusi atzīt tiesas prāvas dalībniekus par draugiem viņu draugu statusa sociālajā tīklā Facebook dēļ, vēsta Francijas plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz atbilstīgu lēmumu, kas publicēts tiesas oficiālajā interneta vietnē. Draugs sociālajā tīklā Facebook nav līdzvērtīgs draugam „tradcionālajā izpratnē par draudzību”, teikts Francijas Kasācijas tiesas lēmumā.

Šāds lēmums pieņemts, izskatot disciplinārlietu pret vārdā neminētu Parīzes advokātu kolēģijas locekli. Lietas izskatīšanas laikā advokāts pieprasīja sešu savu kolēģu atstādināšanu, atsaucoties uz to, ka viņi ir jurista draugi Facebook.

„Jēdziens draugs”, kas tiek izmantots attiecībā uz cilvēkiem, kuri piekrīt kontaktēties ar sociālo tīklu starpniecību, nav līdzvērtīgs draudzīgu attiecību iedibināšanai tradcionālajā izpratnē. Kontaktu esamība sociālajos tīklos nav pietiekama, lai apzīmētu īpaša veida pieķeršanos. Sociālie tīkli ir tikai specifisks kominikācijas veids starp cilvēkiem ar kopīgām interesēm un profesijas ietvaros, secinājusi tiesa.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!