Tiek radīta sociālā biznesa ideja rokdarbnieku atbalstam

Tiek radīta sociālā biznesa ideja rokdarbnieku atbalstam

Kaut arī vasara tik tikko tuvojas savai izskaņai, arī ziema vairs nav aiz kalniem. Rudens un gada aukstākie mēneši ir tas laika periods, kad visbiežāk tieši seniori dažādos tirdziņos, pie veikaliem, pat ielu un šoseju malās kā siltā un saulainā laikā, tā arī aukstumā un lietū tirgo savus radītos rokdarbus – adītus cimdus, zeķes, cepures un šalles. Lai sniegtu atbalstu čaklajiem senioriem, četri uzņēmīgi jaunieši nolēmuši realizēt sociālā biznesa ideju.

Sociālā biznesa ideja ietver tiešsaistes veikala – platformas izveidi, kurā būs iespējams iegādāties Latvijas čaklo senioru rokdarbus.

Turklāt katrs no internetveikalā ievietotajiem cimdu, zeķu pāriem, cepures un šalles būs ar savu pievienoto vērtību un īpašu stāstu par to radītāju.

Ar šādu biznesa ideju nāca klajā konkursa “Biznesa nakts” uzvarētāji – četri uzņēmīgi jaunieši, kuri savā īpašumā ieguva 500 eiro no Swedbank idejas realizācijai.

Kā norādījuši idejas autori – tiešsaistes veikala – platformas izveidē galveno uzmanību plānots pievērst tieši stāstiem par cilvēkiem, kas darinājuši piedāvātos rokdarbus. Īpašie stāsti par rokdarbniekiem tiktu radīti ar video un attēlu palīdzību. Tādā veidā klienti, kas vēlēsies iegādāties preci, saņems ne vien siltu cimdu vai zeķu pāri, bet arī atbalstīs tos cilvēkus, kurus būs iepazinuši platformā ar video vai attēlu starpniecību. Jaunieši arī uzsvēra, ka viņu radītā biznesa ideja ļaus senioriem darīt to, kas patīk, bez nepieciešamības pavadīt vairākas stundas dienā, lai mēģinātu pārdot saražoto.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!