Uzņēmīgākie un radošākie Liepājā radīs jaunas biznesa idejas

Uzņēmīgākie un radošākie Liepājā radīs jaunas biznesa idejas

Ikvienas viedas, uz izaugsmi un attīstību vērstas valsts pamatā ir uzņēmīgi, radoši un inovatīvi iedzīvotāji. Vajadzīga vien kopīga vieta un laiks, kurš šiem cilvēkiem satikties, un gudru biznesa ideju ģenerēšana var sākties! Šādu iespēju visiem uzņēmīgajiem Latvijas iedzīvotājiem sniedz arī biedrība “WindHackers”, kas sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību jau septembrī rīkos IT ideju konkursu dažādās viedai pilsētai nozīmīgās jomās.

No 20. līdz 22. septembrim Liepājā norisināsies ideju konkurss informācijas tehnoloģiju jomā “CultHack Hackathon”. Līdzīgi kā citu jomu hakatoni, arī šis pasākums notiks 48 stundu garumā.

Tā mērķis ir radīt jaunas un inovatīvas IT idejas tādās jomās kā tūrisms, izklaide, kultūra un citās pilsētas attīstībā un izaugsmē būtiskās nozarēs.

Brīdī, kad hakatona dalībnieki būs radījuši savas  idejas, nākošais solis ietvers radīto ideju biznesa modeļu potenciāla izvērtēšanu, kā arī radošu un darboties gribošu IT entuziastu apvienošanu dažādās komandās, kas spētu šīs idejas arī realizēt.

Pasākumā piedalīties aicināts ikviens IT entuziasts, taču īpaši gaidīti tiek IT, dizaina, uzņēmējdarbības un komunikācijas, startup ekosistēmā esošie, kultūras, izklaides un tūrisma nozaru guru, kā arī uzņēmēji.

CultHack Hackathon rīkotājs un biedrības “WindHackers” dibinātājs Kālis Skuja uzsvēra, ka Liepāja līdz šim sevi pierādījusi kā pilsēta, kurā lieliski tiek organizēti dažādi kultūras, izklaides un tūrisma pasākumi, un šīs jomas pilsētā turpina attīstīties ik gadu. Tieši tāpēc iespēju piedalīties šajā hakatonā un radīt jaunus, sabiedrībai noderīgus risinājumus minēto nozaru attīstībai var uztvert kā nopietnu izaicinājumu. Arī pašiem WindHackers gaidāmais hakatons, domājams, būs izaicinājumu un pārbaudījumu pilns. Biedrība dibināta vien pirms mēneša, 19. jūlijā, un CultHack Hackathon būs tās pirmais rīkotais pasākums.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!