Uzņēmums “Tilde” ticis pie Microsoft atzinības

Uzņēmums “Tilde” ticis pie Microsoft atzinības

Valodu tehnoloģiju uzņēmums “Tilde” pazīstams ar ne vien Latvijas, bet arī pasaules mērogā unikāliem risinājumiem valodu barjeras pārvarēšanai. Uzņēmuma prasmes veiksmīgi izmantot gan mākslīgo intelektu, gan mašīntulkošanas sistēmas un citas tehnoloģijas tulkošanas jomā pamanījis arī tehnoloģiju gigants Microsoft, kas par savu gada partneri Latvijā izvēlējies tieši Tildi.

Aizvadītajā nedēļā Lasvegasā norisinājās “Microsoft Inspire” partneru konference, kurā tika arī apzināti Microsoft gada partneri no dažādām valstīm. Uzņēmumi, kas tikuši izvēlēti par Microsoft gada partneri, sevi pierādījuši ar īpašu izcilību inovāciju jomā un savos produktos un pakalpojumos par pamatu izmantojuši tieši Microsoft tehnoloģiju risinājumus. Šo izcilnieku vidū, kas pazīstami arī starptautiski, atradās arī Tilde, kurš Microsoft tehnoloģijas izmantojis kopā ar mašīntulkošanas un virtuālā asistenta risinājumiem, radot mākslīgā intelekta rīkus valsts pārvaldei.

Tildes mašīntulkošanas risinājumu vadītājs Artūrs Vasiļevskis norādījis, ka piešķirtā atzinība apliecina Tildes un Microsoft sadarbības nozīmīgumu, kā arī iezīmē potenciālas sadarbības iespējas daudzvalodu komunikācijas attīstīšanai nākotnē. Savukārt Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa uzsvēra, ka

Tildes radītie risinājumi mākslīgā intelekta attīstības jomā līdztekus rada pievienoto vērtību un pielietojamību arī pašam Microsoft.

Pozitīvi noskaņota arī par sadarbību nākotnē, Microsoft vadītāja Baltijā akcentēja pārliecību par turpmāk kopdarbā radītām nākotnes tehnoloģijām šodienas lietošanai.

Kopumā pasākumu “Microsoft Inspire” apmeklēja 40 000 viesu, tostarp starptautiski pazīstami tehnoloģiju uzņēmumi. Pasākuma ietvaros Microsoft pasniedza balvas dažādās kategorijās, kopumā no 115 valstu 2900 pieteikumiem izvēloties dažus pašus labākos.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!