Vairāk nekā 100 interesenti varēs iegūt bezmaksas apmācības IT jomā

Vairāk nekā 100 interesenti varēs iegūt bezmaksas apmācības IT jomā

Aizvien pieaugošais pieprasījums pēc IT speciālistiem un reālais to skaits jebšu iztrūkums virknei informācijas tehnoloģiju uzņēmumu liek pamatoti satraukties, kavējot gan attīstību, gan ierobežojot iespējas radīt jaunus, tehnoloģijās balstītus, produktus un pakalpojumus. Lai motivētu cilvēkus uzsākt karjeru tieši strauji augošajā tehnoloģiju jomā, uzņēmums "Accenture" aicina pieteikties uz bezmaksas IT apmācībām, kas ir ierasta prakse jau vairāk nekā desmit gadus.  

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Accenture izziņojis pieteikšanos uz bezmaksas IT apmācībām, kas norisināsies ziemas mēnešos, lai jau pavasarī vairāk nekā 100 jaunie speciālisti varētu sākt jaunu dzīves posmu izaicinājumiem bagātajā IT pasaulē. Uzņēmums piedāvā praksi Accenture bootcamp, kuras pilnā mācību programma ilgs no 20. janvāra līdz marta sākumam, taču atkarībā no dalībnieka zināšanu līmeņa, IT prasmēm un vajadzībām, apmācību ilgumu var izvēlēties no vienas līdz četrām nedēļām.  

Accenture piedāvā pieteikties dažādiem mācību kursiem - IT pasaules gudrības var apgūt gan tie, kam vairāk interesē svešvalodas, gan tie, kas spējīgāki jūtas matemātikā. Piemēram, mākoņskaitļošanas automatizācijas apmācībās Accenture piedāvās iespēju iepazīties ar dažādām mākoņplatformām un automatizācijas trikiem. Tikmēr testēšanas automatizācijas mācībās dalībnieki varēs gūt ieskatu un praktisku pieredzi programmatūras testēšanā, kas ir arī viena no jomām, kuras speciālistus liela daļa Latvijas uzņēmumu gaida atplestām rokām.

Nedaudz atšķirīgākas, taču nebūt ne mazāk aktuālas ir robotikas procesu automatizācijas un virtuālo aģentu apmācības, kurās arīdzan praktiski ielūkoties varēs ikviens, kam tuva šī joma. Apgūstot šīs mācības, dalībnieki karjeru varēs saistīt ar jomu, kurā rada robotus un strādā ar mākslīgo intelektu.

Bez jau minētajām apmācībām Accenture piedāvās apgūt programmēšanas valodas – Java, SAP, Oracle.

Pēc uzņēmuma pārstāvju teiktā, lai pieteiktos uz Accenture ziemas IT apmācībām, ir nepieciešamas pamatzināšanas par WEB tehnoloģijām, programmēšanas teoriju un OOP konceptu, kā arī prasme uzrakstīt vienkāršu SQL. Labākie apmācību dalībnieki, kā ierasts, saņems sertifikātu un pretendēs uz apmaksātu prakses vietu uzņēmumā “Accenture”.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!