Ventspilī bezmaksas varēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus

Ventspilī bezmaksas varēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus

Ņemot vērā faktu, ka Latvijā ievērojami trūkst darba rokas informācijas tehnoloģiju jomā, programmatūras testēšanas uzņēmums TestDevLab šovasar rīko bezmaksas apmācības vasaras skolas formātā programmatūras testēšanā. Apmācības solās būt visai intensīvas, tāpēc uz tām aicināti pieteikties tikai tie, kam patiešām interesē programmatūras testēšana un/vai ir kāda pieredze šajā jomā.

Trīs nedēļu garā TestDevLab rīkotā bezmaksas vasaras skola “TestDevLab Summer School 2019” norisināsies no 8. līdz 23. jūlijam kompānijas birojā Ventspilī Kuldīgas ielā 17. Kā norādījuši uzņēmuma pārstāvji – izmantot izdevību un bezmaksas apgūt automatizētās programmatūras testēšanas pamatus aicināti visi, kam šī joma interesē. Iepriekšēja pieredze darbā ar testēšanu  dalībniekiem, nenoliedzami, būtu labs atspēriena punkts, taču šoreiz krietni svarīgāka ir vēlme ātri apgūt lielu zināšanu apjomu.  

Konkrētāk,

vasaras skolas apmācību programma ietver gan programmatūras testēšanas, gan automatizētās testēšanas pamatu apgūšanu, kā arī Apple iOS lietotņu izstrādes pamatkonceptu apzināšanu.

Tiek norādīts, ka minētie temati tiks apgūti gan teorētiski, gan praktiski. Lielāko daļu kursa satura aizņems tieši praktiskie uzdevumi. To ietvaros apmācāmajiem būs jātiek galā ar dažādām situācijām un uzdevumiem, ar ko bieži vien ikdienā nākas sastapties programmatūras testētājam. Vasaras skola tiks noslēgta ar eksāmenu, kas arī palīdzēs noskaidrot prasmīgākos, zinošākos un centīgākos, kam tālāk tiks piedāvātas prakses vietas TestDevLab.

TestDevLab līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds, runājot par iemesliem programmēšanas testēšanas apmācību rīkošanai, norādījis par ievērojamo pieredzi, ko uzņēmums līdz šim uzkrājis šajā jomā un ko vēlas nodot arī citiem interesentiem. Tāpat vēl viens “TestDevLab Summer School 2019” mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar daudzveidīgo IT jomu un nodrošināt centīgākajiem no tiem prakses un darba iespējas TestDevLab vai citos IT uzņēmumos.

Plašāka informācija par “TestDevLab Summer School 2019”, kā arī reģistrācija šīm apmācībām pieejama šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!