BiSMART

Biznesa tehnoloģiju platforma

Biznesa tehnoloģijas šodien ietekmē visus biznesa segmentus un procesus, nodrošinot uzņēmumiem arvien jaudīgākus un lētākus darba instrumentus. Mūsdienās biznesa tehnoloģiju izpratne un ieviešana ir uzņēmuma pastāvēšanas un konkurētspējas ķīla.

BiSMART ir vērienīgākā multimediju komunikācijas platforma par biznesa tehnoloģijām Latvijā.

Apvienojot spēcīgākos nozares profesionāļus un progresīvākos uzņēmumus, sadarbībā veidojam izcilu saturu - regulāras augstākā standarta klātienes un tiešsaistes konferences, meistarklases, vebinārus, apmācības, blogu, e-ziņas, video materiālus un sniedzam padomu.

Gada laikā organizējam vairāk nekā 450 aktivitātes (konferences, video apmācība, intervijas, lekcijas u.c.), klātienē uzrunājam vairāk nekā 2500 Latvijas uzņēmumu un organizāciju vadītāju un īpašnieku. Šos pasākumus tiešsaistē noskatās vairāk nekā 120 000 skatītāju. Kopējā publicitāte sasniedz 2 miljonu ekspozīciju pēc station.lv datiem.

Uzzini vairāk

BiSMART ĪSTENO

Atsauksmes

BiSMART ir vienīgā platforma Baltijā, kas nodrošina augstākās klases konfernces un pasākumus par pieņemamu cenu. BiSMART nodrošina iespēju realizēt dzīvē arī pārdrošākās idejas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
Artūrs Kaulakāns
Artūrs Kaulakāns
Cisco Latvia reģionālais klientu vadītājs
BiSMART ir lieliska vide, kurā tiekas aktīvi biznesa cilvēki, lai dalītos ar pieredzi un zināšanām saistībā ar tehnoloģiju efektīvu lietošanu. Šī platforma, ja to izmanto aktīvi un ieguldās pats, ir lieliska iespēja mērogot savu biznesu.
Oskars Priede
Oskars Priede
Runaskursi.lv prezentēšanas prasmju treneris
BiSMART platforma ir brīnišķīga vietne, kur iepazīties ar jaunāko informāciju par biznesa tehnoloģijām. Vēl vairāk  - saturu veido nozares profesionāļi Latvijā, daloties savā pieredzē un risinājumos. Līdz ar to  - tas vairs nešķiet kaut kas tāls un neaizsniedzams. Tāpēc prieks, ka AS "Sadales tīkls" ir kopā ar BiSMART, īpaši šajā pārmaiņu laikā, lai turpinātu attīstīties kā inovatīvs un uz digitālām tehnoloģijām vērsts uzņēmums. 
Renāte Meļķe
Renāte Meļķe
Sadales tīkls komunikācijas direktore
BiSMART ir vieta, kura liek katram uzņēmējam uz brīdi apstāties un pārdomāt, vai tas kā viņš dara savas biznesa lietas ir efektīvi, pilnvērtīgi un tālredzīgi. Visu partneru un platformas uzdevums ir ne tikai radīt šo pārdomu brīdi, bet sniegt arī padomus par to, ko darīt tālāk. Manuprāt, šeit ieguvēji ir visi iesaistītie, ja vien nāk ar atvērtu domāšanu
Imants Felsbergs
Imants Felsbergs
Corporate Solutions biznesa attīstības vadītājs
BiSMART komandas pozitīvā enerģija vienmēr iedrošina un motivē sasniegt vairāk, mēģināt jaunas lietas un dalīties zināšanās. Biznesa vidē vajag tādu entuziasmu, kas piemīt BiSMART komandai ar mērķi dalīties zināšanās ar augošiem uzņēmumiem visā Latvijā.
Jānis Rozenblats
Jānis Rozenblats
Mailigen dibinātājs un izpilddirektors
Konferencē dzirdētais ir ļoti interesants, saturīgs un noderīgs tālākā mācību procesa satura pilnveidošanai un attīstībai.
Staņislava Titova
Staņislava Titova
Banku augstskola Ekonomikas un finanšu katedras vadītāja
BiSMART ir kompetenti savas jomas profesionāļi, kuri pat visdrosmīgākās idejas pārvērš dzīvā notikumā. Īpaši novērtējam BiSMART komandas izpratni par aktuālākajām tendencēm biznesa vidē, kas vienmēr ļoti trāpīgi atspoguļojas tās organizētajos pasākumos gan izmantotajos komunikācijas formātos, gan tehnoloģijās
Līga Kursīte
Līga Kursīte
Telia Latvia mārketinga vadītāja
Tehnoloģijas mūsu dzīvē ir stipri klātesošas, tāpēc esam daļa no BiSMART platformas, kas šobrīd joprojām ir vienīgā kustība Latvijā, kas regulāri un sistemātiski runā par tehnoloģiju izmantošanas jēgu un pielietošanu biznesā, turklāt satura daudzveidība rada skatītājiem īpašu vērtību.
Evija Baula
Evija Baula
PricewaterhouseCoopers mārketinga un komunikācijas vadītāja

Zelta partneri:

Corporate Solutions

Sudraba partneri:

CSC Telecom DIGITAL MIND Factris LV1 PriceWaterhouseCoopers Sadales tīkls SAP SK ID SOLUTIONS Tet

Atbalstītāji:

Circle K IT Cluster Latvijas Universitāte Mailigen NEW BLACK Riga Islande Hotel Stylefoto studio

Informatīvie partneri:

Lursoft IT TVNET GRUPA

Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!