Oktobra beigās norisināsies Tet rīkotais kiberdrošības forums CyberShield 2023

Oktobra beigās norisināsies Tet rīkotais kiberdrošības forums CyberShield 2023

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, savas priekšrocības iegūst arī kiberuzbrucēji, kuri aizvien radošākos un ticamākos veidos spēj apkrāpt upuri un izvilināt no tā gan vērtīgus datus, gan naudu. Šī tēma kā Latvijas, tā pasaules kontekstā kļūst arvien aktuālāka, tāpēc tehnoloģiju uzņēmums un BiSMART partneris Tet rīkos kiberdrošības forumu CyberShield 2023, kurā zinoši eksperti stāstīs par aktuālo kiberdrošības jomā un dos vērtīgus padomus, kā izvairīties no kiberuzbrukumiem.

Pasākums norisināsies 27. oktobrī konferenču centrā Fantadroms un apvienos ne tikai Latvijas IT un digitālās drošības profesionāļus, bet ekspertus no visas pasaules.

Šī gada foruma virstēma ir “Cilvēks un tehnoloģijas: vienots intelekts”, kurā eksperti stāstīs par kiberdrošības cilvēcisko dimensiju, mākslīgā intelekta (MI) pielietojumu un inovācijām, kiberdraudu pārvaldību, karjeras iespējām kiberdrošībā un daudz ko citu.

Visas dienas garumā varēs dzirdēt nozarē labāko ekspertu pieredzes stāstus no kiberdrošības profesionāļiem. 

Pasākumā piedalīsies tādi nozares eksperti kā Džavads Maliks (Javvad Malik), kurš ir vadošais kiberdrošības izpratnes vadītājs uzņēmumā KnowBe4; zinātnieks, kiberdrošības un MI tehnoloģiju pētnieks NATO Stratcom centrā Dr. Gundars Bergmanis-Korāts; Volvo Group drošības nodrošināšanas vadītāja un Women4Cyber Finland vadītāja Nora Hammere (Noora Hammar); Tet tehnoloģiju direktors Dmitrijs Ņikitins u.c. jomas eksperti. 

Jāpiezīmē, ka kiberdrošības forumu CyberShield 2023 organizē Tet sadarbībā ar pasaules vadošajiem kiberdrošības risinājumu ražotājiem Fortinet un PaloAlto.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!