PwC rīkos kiberdrošības riskiem un to novēršanai veltītu vebināru

PwC rīkos kiberdrošības riskiem un to novēršanai veltītu vebināru

Attīstoties tehnoloģijām, arī kibernoziedznieki kļūst arvien advancētāki, kas dod iespēju veiksmīgāk, ātrāk un bez lielām pūlēm piekļūt vāji aizsargātiem datiem. Tas tikai pierāda to, ka uzņēmumiem vairāk laika jāvelta tam, lai ieviestu risinājumus, kas ļaus laikus identificēt kiberdraudus, veiksmīgāk tos novērst. Kiberuzbrucēji nav tikai lielo uzņēmumu problēma, ar to saskaras visi un visur, taču daudziem joprojām nav skaidrs, kā ar to tikt galā, nemaz nerunājot par atbilstošu pasākumu ieviešanu. Lai padarītu uzņēmumus zinošākus par šo problēmu, uzņēmums PwC 21. septembrī rīkos vebināru “Kiberdrošības riski un to novēršana”. 

Daudzkārt pierādījies, ka viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc uzņēmums saskaras ar kiberuzbrucējiem, ir tieši darbinieku neuzmanība un/vai nezināšana. Tas tikai nozīmē to, ka

nav lielas jēgas investēt finanšu resursus dārgās platformās, drošības rīkos, infrastruktūrā, ja darbinieks nezina pašus kiberdrošības pamatus un to, kā rīkoties, ja noticis kiberuzbrukums.

Ņemot vērā tēmas aktualitāti, PwC Academy Latvia rīt, 21. septembrī, rīkos tiešsaistes pasākumu, kurā tiks apskatīti vairāki kiberdrošības jomā aktuāli jautājumi: 

  • Kādi ir darbinieku negatīvie ieradumi, kas saistīti ar informācijas drošību?
  • Kādu nopietnu kaitējumu var izraisīt neuzmanīga rīcība?
  • Kā Jūs varat samazināt draudus un identificēt uzbrukuma mēģinājumus?
  • Kā aizsargāt Jūsu rīcībā esošos uzņēmuma noslēpumus un konfidenciālu informāciju?

Vebināram  “Kiberdrošības riski un to novēršana” iespējams pieteikties līdz 20. septembrim ieskaitot. Vairāk informācijas un iespēja pieteikties atrodama šeit

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!