Rīgā notiks kiberdrošības konference un izstāde “DSS ITSEC”

Rīgā notiks kiberdrošības konference un izstāde “DSS ITSEC”

Kiberdrošības konference “DSS ITSEC” ir pasākums, kurā dalīties pieredzē un papildināt zināšanas par kiberdrošību. Konferences mērķis ir stiprināt Baltijas reģiona kiberdrošību un dot vietējiem speciālistiem iespēju satikt augsta līmeņa starptautiskos ekspertus un izglītoties par jaunākajām nozares tendencēm un tehnoloģiskajiem risinājumiem.

Šogad eksperti pievērsīs īpašu uzmanību kibernoziegumiem un kiberincidentiem.

Papildus tiks apspriestas tādas tēmas kā kiberdrošības politika, Eiropas Savienības (ES) jaunā kiberdrošības stratēģija, publiskā un privātā partnerība ES un katrā valstī atsevišķi. Tāpat eksperti spriedīs par 5G drošību, šifrētājvīrusiem, dažādiem tehnoloģiskiem un administratīviem risinājumiem, tīkla drošību u.tml. 

„Datu aizsardzība šobrīd ir viens no aktuālākajiem tematiem visā Eiropā. Šogad uz “DSS ITSEC” konferenci esam aicinājuši pasaulē atpazīstamus ekspertus, lai runātu par kiberdrošības aktualitātēm kontekstā ar datu regulu un gaidāmajām izmaiņām nākotnē. Esam patiesi gandarīti, ka jau devīto gadu pēc kārtas varam pulcēt nozares profesionāļus un visus kiberdrošības jomas interesentus, lai veidotu jaunas sadarbības un stiprinātu Baltijas valstu kiberdrošību,” saka Andris Soroka, “DSS ITSEC” konferences dibinātājs un ilggadējs organizators.

Interesantāko runātāju vidū konferencē “DSS ITSEC” būs NATO CCDCoE vēstnieks Āre Reintams (Aare Reintam), drošības eksperts un hakeris Raouls Čiesa (Raoul Chiesa), SecurityBrokers dibinātāja un digitālās izmeklēšanas nodaļas vadītāja Selēna Giuponi (Selene Giupponi), IBM programmas direktors Marks Ehrs (Mark Ehr), Somijas informācijas drošības klāstera vadītājs Juha Remes (Juha Remes), Eiropas kiberdrošības organizācijas vecākais vadītājs Danilo Delia (Danilo Delia), Dānijas tehniskās universitātes kiberdrošības nodaļas vadītājs Kristians Damsgārds Jensens (Christian Damsgaard Jensen) un CQURE drošības eksperts Toms Novakovskis (Tom Nowakowski).

Visi interesenti aicināti pieteikties bez maksas, aizpildot pieteikuma anketu un reģistrējoties ar korporatīvo e-pasta adresi pasākuma mājaslapā: https://dssitsec.eu. Pasākuma pilna programma būs pieejama drīzumā.

Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā “DSS ITSEC” konference pievērsa plašu sabiedrības uzmanību, pulcējot vienuviet vairāk kā 1000 interesentus. Tajā ar vairāk nekā 80 prezentācijām deviņās paralēlajās sesijās uzstājās kiberdrošības speciālisti no 20 dažādām pasaules valstīm.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!