Bezkontakta maksājumu karte turpmāks sniegs lielāku brīvību

Bezkontakta maksājumu karte turpmāks sniegs lielāku brīvību

Šī gada aprīļa vidus ir atnesis labas ziņas visiem tiem, kuri izmanto Swedbank bezkontaktu norēķinu kartes. Maksājumu limits, ko var veikt, neievadot PIN kodu, ir paaugstināts no 10 līdz 25 eiro.

Swedbank Privātpersonu pārvaldes vadītājs Renārs Lūsis komentē, ka pēc Swedbank veiktās aptaujas datiem, lielākā daļa bezkontakta karšu īpašnieku vēlētos limita palielinājumu par līdzšinējiem 10 eiro. 

Limita palielinājuma nepieciešamību arī apstiprina fakts, ka teju puse jeb 45% no Swedbank bezkontakta karšu īpašniekiem izmanto kartes sniegtās funkcijas – veikt pirkumus, neievadot PIN kodu.

Maksājumu limita palielināšana visticamāk palielinātu veikto pirkumu ar bezkontakta norēķiniem skaitu. Kā arī šāda iespēja noteikti būs motivācija jau esošajam bezkontakta karšu īpašnieku pulkam pievienoties vēl virknei jaunu ērtāku maksājumu piekritēju.

Ne tikai norēķināšanās par pirkumiem ir aizvien ātrāka, tā kļūst aizvien ērtāka un pieejamāka aizvien vairāk norēķinu vietās. Pērn 40% jeb 18 000 no visām norēķinu vietām Latvijā varēja norēķināties ar bezkontakta maksājumu kartēm. Domājams, ka līdz šim brīdim vietu skaits, kur var šādi norēķināties, ir pieaudzis un turpinās palielināties, sniedzot pircējiem aizvien ērtākas norēķinu iespējas.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!