Google atjauno digitālo maku Google Wallet

Google atjauno digitālo maku Google Wallet

Izstrādātāju konferencē, ko tehnoloģiju milzis Google rīkoja 11. maijā, uzņēmums paziņoja, ka atjauno savu digitālo maku Google Wallet. Pirmo reizi tas tika prezentēts 2011. gadā kā risinājums, kur glabāt virtuālās norēķinu kartes un veids, kā pieprasīt un saņemt naudu. Taču 2018. gadā uzņēmums apvienoja savus digitālo maksājumu pakalpojumus vienā lietotnē Google Pay, kas tā arī darbojās līdz šim. 

Tagad uzņēmums nolēmis atjaunot Google Wallet un atklāja, ka tas kalpos kā vieta, kur lietotājam vienuviet glabāt dažāda veida karšu, personas identitiātes apliecinājumu, pasākumu un sabiedriskā transporta biļešu, vakcīnu sertifikātu un citu dokumentu digitālās kopijas.

Vēlāk šajā gadā šim klāstam tiks pievienots atbalsts arī ID un autovadītāja apliecības digitālajām kopijām.

Tikmēr Google Pay, kas iepriekš darbojās kā atsevišķs pakalpojums, drīzumā tiks iekļauts šajā Google Wallet, dodot iespēju kā līdz šim veikt bezkontakta norēķinus. 

Google paziņoja, ka jaunais risinājums darbosies ierīcēs ar Android un Wear OS operētājsistēmu, kur tas parādīsies tuvāko nedēļu laikā. Tāpat Google Wallet varēs lietot visā Google ekosistēmā un tas sastrādāsies ar dažādām Android platformas lietotnēm. 

Google produktu vadītājs Dongs Mins Kims norādījis, ka Google Wallet kā lietotne kalpos ne tikai dažādu dokumentu digitālo versiju glabāšanai, bet arī nosūtīs paziņojumus. Piemēram, ja makā glabājas koncerta biļetes, lietotne par to pirms pasākuma atgādinās. Savukārt saistībā ar sabiedriskā transporta biļetēm lietotājs saņems paziņojumu, ja, piemēram, notikušas kādas izmaiņas transporta kustības grafikā. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!