Latvijā radīta jauna platforma, kas vienkāršo investēšanu finanšu instrumentos

Latvijā radīta jauna platforma, kas vienkāršo investēšanu finanšu instrumentos

Pēdējos gados gan pasaulē, gan Latvijā parādās arvien lielāka interese par investēšanu un jo īpaši ieguldījumiem dažādos finanšu instrumentos. Vienlaikus daudziem joprojām nav skaidrs, kā sākt investēšanu un kā pārvaldīt savu ieguldījumu portfeli. Lai padarītu investēšanu finanšu instrumentos vienkāršāku un saprotamāku, radīta jauna platforma Nectaro, kas būs pieejama no 12. oktobra un sniegs palīdzīgu roku jaunajiem investoriem. 

Nectaro ir Latvijas Bankas (LB) licencēta tiešsaistes investīciju platforma, kas piedāvā gūt pasīvos ienākumus, ieguldot vienkāršos finanšu instrumentos – ar aktīviem nodrošinātos vērtspapīros. LB izsniegtā ieguldījumu brokeru sabiedrības licence uzliek par pienākumu Nectaro ieviest un uzturēt iekšējās kontroles un investoru aizsardzības sistēmu saskaņā ar vietējiem un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem.

Runājot par ieguvumiem, uzņēmums informē, ka

investori varēs pārraudzīt savas investīcijas, sekot to ienesīgumam reāllaikā un pielāgot savu ieguldījumu stratēģiju.

Tāpat finanšu platforma investoriem piedāvā konkurētspējīgas likmes ar paredzamo gada ienesīgumu 10–14% apmērā atkarībā no riska līmeņa un citiem faktoriem. Uzņēmums nodrošinās arī aizdevumu atpirkumu gadījumā, ja aizņēmējs nespēs atmaksāt aizdevumu. Investoriem tas sniedz apliecinājumu, ka viņi saņems atpakaļ pilnu savu ieguldījumu summu šajos gadījumos.

Nectaro izpilddirektore un valdes locekle Sigita Kotlere norāda, ka finanšu platformas darbības pamatā ir personīga pieeja un maksimāla procesu automatizācija. Viņa uzsver, ka uzņēmuma misija ir padarīt investīcijas cilvēcīgas, vienkāršojot ieguldījumu procesu un ļaujot investoram viegli orientēties platformā, pārvaldīt savu portfeli un piekļūt investīciju iespējām tikai ar dažiem klikšķiem. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!