Mazajiem uzņēmumiem piedāvā ērtāku rēķinu apmaksu

Mazajiem uzņēmumiem piedāvā ērtāku rēķinu apmaksu

Pakalpojumu, kurš mazajiem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā atvieglot rēķinu apmaksas procesu, piedāvā SIA Flexidea. Flexidea darbojas kā tiešsaistes platforma. Konkrētā uzņēmuma pārstāvim, kurš vēlas izmantot platformas pakalpojumu, atliek augšupielādēt rēķinu. Diennakts laikā būs iespējams saņemt maksājumu.

Šāds pakalpojums biežāk tiek piedāvāts lielajiem uzņēmumiem, kuri to izmanto apgrozāmo līdzekļu palielināšanai. Tā kā tur darbības notiek ar salīdzinoši lielām summām, bankām prasot arī nodrošinājumu, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem šāds risinājums parasti nav tik viegli pieejams. SIA Flexidea līdzīpašnieks Vladimirs Fogels norāda, ka, lai uzņēmums saņemtu rēķinu apmaksas pakalpojumu caur platformu, prasības nav tik striktas kā bankās.

Uzņēmumam jābūt vismaz trīs mēnešu darba pieredzei un apgrozījumam jābūt ne mazākam kā 30 000 eiro trīs mēnešu periodā.

Pēc Flexidea sniegtās informācijas - lai uzņēmums varētu veikt rēķinu apmaksu, bez to augšupielādēšanas nepieciešams izdarīt vēl pāris būtiskas darbības. Uzņēmuma pārstāvim būtu jāsāk ar reģistrēšanos platformā Flexidea. Pēc tam nepieciešams parakstīt līgumu tiešsaistē, izmantojot kādu no viedajiem personas identifikācijas rīkiem – e-parakstu, „Mobile -ID” vai „Smart-ID”. Diennakts laikā Flexidea novērtē konkrētā uzņēmuma pārstāvi, kurš reģistrējies, un tā debitoru jeb uzņēmuma klientu. Ja viss atbilst prasībām, platforma uzņēmuma pārstāvja vārdā nosūta debitoram paziņojumu par rēķina rekvizīta izmaiņām. Saņemot apstiprinājumu no debitora, ka preces un/vai pakalpojumi ir piegādāti un pieņemti apmaksai, uzņēmuma pārstāvis saņem finansējumu. Debitors tikmēr veic samaksu Flexidea kontā atbilstoši norādījumiem.

Jāpiebilst, ka reģistrēšanās platformā ir bez maksas. Par katru rēķinu uzņēmumam jāmaksā arī komisijas maksa, kuru piemēro atbilstoši rēķina summai.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!