Ar vērtīgiem pieredzes stāstiem aizvadītas SAP 50. un SAP Latvia 15. jubilejas svinības

Ar vērtīgiem pieredzes stāstiem aizvadītas SAP 50. un SAP Latvia 15. jubilejas svinības

1. decembrī ATTA Centre norisinājās BiSMART partnera SAP ikgadējais kopā būšanas pasākums, uz kuru tika aicināti visi tie, kuri ikdienā izmanto vai interesējas par SAP tehnoloģijām. Šoreiz šis bija pavisam īpašs notikums, jo kopīgi tika atzīmēta SAP 50 gadu un SAP Latvia 15 gadu darbības jubileja. Pasākuma ietvaros SAP partneri arī dalījās ar pieredzes stāstiem, kā SAP tehnoloģijas palīdzējušas attīstīt biznesu, atvieglot ikdienas darbu un veicināt konkurētspēju. 

Pasākumu ar muzikālu un atraktīvu sveicienu atklāja SAP Latvia izpilddirektors Ainārs Bemberis un SAP Latvia biznesa arhitekts Aleksandrs Popovs, kuri viesus iekustināja ar basģitāru spēli. Arī pašam A. Bemberim šis gads ir nozīmīgs, jo pagājuši apaļi desmit gadi, kopš viņš strādā SAP Latvia

Tālāk ar pieredzes stāstiem par SAP tehnoloģiju izmantošanu uzņēmumā dalījās pārstāvji no Grindeks, ATEA un Rimi Baltic. Anna Jegorova no Grindeks pastāstīja par uzņēmuma pieredzi risinājuma SAP SuccessFactors izmantošanā, kas ir labs palīgs HR jomā, darbinieku pārvaldībai un iesaistei uzņēmuma procesos. A. Jegorova atzina, ka SAP SuccessFactors ir ļoti intuitīvs rīks, ko vienkārši izmantot un viegli integrēt ar pārējām uzņēmuma sistēmām. Olga Kurpniece no ATEA dalījās ar diviem stāstiem - kā veiksmīgi biznesā izmantot SAP Business Technology Platform un par ceļu uz SAP Center of Excellence Certification. Runājot par SAP BTP, O. Kurpniece norādīja, ka tā ieviešana neesot bijusi tehniski sarežģīta un rīks apmierina mainīgās biznesa vajadzības. Savukārt Rimi Baltic IT vadītājs Dainis Bērziņš atklāja, kā uzņēmumam veicies ar pāriešanu uz SAP S/4HANA.

Rimi ir vairāk nekā 15 gadu pieredze darbā ar SAP tehnoloģijām un nesen uzņēmums sāka izmantot S/4HANA rīku, kas ļāvis krietni samazināt izmaksas un ietaupījis laiku. 

Pēc šīm prezentācijām pasākuma dalībnieki tika aicināti baudīt iespaidīgo jubilejas kūku un iedvesmojošā gaisotnē svinēt kopā būšanu. Tā bija arī iespēja atrast domubiedrus, iegūt jaunus kontaktus, nepiespiestā gaisotnē dalīties ar pieredzi un zināšanām, kā arī gūt svaigu skatu uz savu biznesu. 

Jāpiezīmē, ka SAP Latvia pārstāv Vācijas uzņēmumu SAP, kas ir pasaulē vadošais datu uzskaites un analītikas risinājumu izstrādātājs. SAP ir vairāk nekā 22 tūkstoši partnertuzņēmumu visā pasaulē, savukārt kompānijas izstrādātos risinājumus izmanto liels skaits globālā un vietējā biznesa līderu. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!