Arvien vairāk uzņēmēju lielu uzmanību pievērš mājaslapas dizainam un responsivitātei

Arvien vairāk uzņēmēju lielu uzmanību pievērš mājaslapas dizainam un responsivitātei

Digitālā laikmeta visai skaudra atziņa ir tāda - ja uzņēmumam nav savas mājaslapas, tas principā neeksistē. Šobrīd nu jau lielais vairums dažāda lieluma uzņēmumu par šo ir padomājuši un izveidojuši mājaslapu, kurā kā minimums vismaz var apskatīt kāroto preci. Taču, ņemot vērā, cik daudz un dažādas ierīces ikdienā parastais patērētājs izmanto, tikai un vienīgi tīmekļa versijā veidota mājaslapa vairs nav risinājums. Aizvien vairāk uzņēmēju pie tā arī piedomā, uz ko norāda aptauja par tendencēm mājaslapu veidošanā. 

Uzņēmums Tele2 kopā ar pētījumu aģentūru Berg Research veikuši Latvijas mazo un vidējo (MVU) uzņēmumu aptauju ar mērķi noskaidrot galvenās tendences mājaslapu veidošanā digitālajā laikmetā. Galvenā pētījuma atziņa ir tāda, ka ir būtiski palielinājies (par 42%) to uzņēmumu skaits, kuri pielāgojuši savas mājaslapas dizainu dažādām mobilajām ierīcēm. Līdz ar to

šobrīd mazliet vairāk kā pusei jeb 51% uzņēmumu mājaslapas ir responsīvas jeb pielāgotas dažādām ierīcēm - datoram, planšetdatoram, viedtālrunim utt. 

Vienlaikus joprojām 49% ir tādi uzņēmumi, kuru mājaslapa nav pielāgota mobilajām ierīcēm. No šiem aptaujas dalībniekiem 35% apsver šo problēmu tuvākajā nākotnē risināt. Taču vien 8% no tiem darbu plānos tas tik tiešām ir ierakstīts. 

Tele2 komercdirektors Raivo Rosts norāda, ka pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi neapšaubāmi esot likuši daudziem uzņēmumiem pārdomāt, cik pieejami un ērti sasniedzami viņi ir klientiem digitālajā vidē, jo tas bija izdzīvošanas jautājums. Vienlaikus joprojām liela daļa uzņēmumu nav padomājuši par mājaslapu pielāgošanu mobilajām ierīcēm, kas digitālajā laikmetā ir ļoti būtiski gan klientu piesaistes, gan pārdošanas ziņā. 

Jāpiebilst, ka Tele2 un Berg Reserch veiktajā pētījumā, kas veikts šī gada jūnijā, kopumā piedalījās 313 mazie un vidējie Latvijas uzņēmumi. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!