BiSMART aicina tiešsaistē vērot IT tendencēm un izaicinājumiem veltītu konferenci

BiSMART aicina tiešsaistē vērot IT tendencēm un izaicinājumiem veltītu konferenci

Tehnoloģiju straujās attīstības ietekmē teju ikvienā uzņēmumā aizvien būtiskāku lomu ieņem IT. Tās ienes pārmaiņas, virza attīstībai ikvienu uzņēmuma segmentu un drīzumā ietekmēs ikkatru un vissīkāko norisi un darbību. IT nodaļai ir vadošā loma uzņēmuma mērķtiecīgā virzībā pretī izaugsmei un konkurētspējai. Kiberdrošība, biznesa procesu digitalizācija, tendences klientu apkalpošanā attālināti, izaicinājumi IT vadības jomā un daudz kas cits aktuāls 23. martā BiSMART rīkotajā tiešsaistes konferencē “IT”. 

Konferenci kā ierasts atklās BiSMART vadītājs Juris Kabakovs, kurš iepazīstinās ar šobrīd aktuālākajām biznesa tehnoloģiju tendencēm IT jomā. Par kiberdrošību, konkrētāk, Exchange ievainojamību sekām plašāk pastāstīs CERT.LV kiberdrošības eksperts Kārlis Podiņš. Kāda ir kiberdrošības brieduma līmeņa ietekme uz biznesu, atklās PwC Information Technology Services valdes loceklis Edgars Šacs. Ar Tet pieredzi kiberdrošības incidentu pārvaldībā iepazīstinās Tet IT drošības pārvaldnieks Uldis Lībietis. Kas ir Low-code pieeja un kā tā var palīdzēt uzņēmumiem ātrākā biznesa procesu digitalizācijā, skaidros Digital Mind Latvija vadītājs Rinalds Sluckis. Par ikdienu sankciju ēnā un kādi šajā ziņā ir efektīvi risinājumi uzņēmumam, pastāstīs Lursoft IT korporatīvo klientu konsultante Rūta Beirote. Ar risinājumiem drošai un ērtai klientu apkalpošanai attālināti iepazīstinās SK ID Solutions biznesa attiecību un Latvijas filiāles vadītāja Sanita Meijere. Kādas ir proaktīvas reāllaika biznesa analītikas priekšrocības, atklās Emergn grupas tehnoloģiju stratēģijas vadītājs Aldis Ērglis. Ar trīs mītiem veiksmīga IT projekta vadībai iepazīstinās Valsts zemes dienesta ģenerāldirektore Vita Narnicka. Kādi ir galvenie darba tirgus izaicinājumi, kuri jāzina ikvienam IT vadītājam, skaidros LikeIT vadītāja Irina Točko. Bieži tieši darbinieku kļūdas ir galvenais iemesls, kāpēc uzņēmumi cieš no kiberuzbrukumiem. Taču šai problēmai ir risinājums, ar ko iepazīstinās Corporate Solutions grupa biznesa attīstības vadītājs Imants Felsbergs

IT nozares tendences un izaicinājumi ir tas, par ko lietas kursā kaut kādā ziņā jābūt visu līmeņu uzņēmuma darbiniekiem. Taču šo pasākumu īpaši aicināti vērot IT direktori, IT attīstības vadītāji un IT nodaļu vadītāji.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!