Ciešāka partnerība starp SAP un Microsoft atvieglos HR speciālistu ikdienu

Ciešāka partnerība starp SAP un Microsoft atvieglos HR speciālistu ikdienu

Marta vidū kompānija Microsoft prezentēja vairākus risinājumus, kas domāti darba pienākumu atvieglošanai. Viens no tiem ir Microsoft 365 Copilot, kurā iestrādāts mākslīgā intelekta (AI) modelis GPT-4. Copilot domāts darbam ar Microsoft 365 lietotnēm un pakalpojumiem, atvieglojot ikdienas pienākumu veikšanu. Piemēram, Word dokumentu, PowerPoint prezentāciju, e-pastu izveidi utt. Saistībā ar to Microsoft paziņojis, ka izveidojis ciešāku partnerību ar tehnoloģiju gigantu SAP. Tās ietvaros SAP cilvēkresursu programmatūra SuccessFactors tiks integrēta Microsoft Copilot un Copilot programmā Viva Learning, šādā veidā atvieglojot uzņēmumiem darbinieku pieņemšanu un jauno speciālistu apmācīšanu.

SAP SuccessFactors integrācija šajās Microsoft programmāsuzņēmumiem sniegs virkni priekšrocību attiecībā uz cilvēkresursu jomu. Piemēram, uzņēmumiem būs iespēja izveidot augstas kvalitātes, skaidrus un mērķētus darba aprakstus SAP vidē. Vēlāk topošā darbinieka intervijā Microsoft Teams vidē, izmantojot AI uzvednes, darba devējs varēs pārliecināties, cik labi kandidāts atbilst konkrētajam amatam, uz ko pieteicies. 

Arī esošie darbinieki gūs labumu no SAP un Microsoft partnerības. SAP SuccessFactors integrācija Microsoft Copilot un Viva Learning ļaus darbiniekiem atklāt jaunas apmācību iespējas, šādā veidā dodot iespēju uzlabot gan tiešajiem darba pienākumiem nepieciešamās prasmes, gan starpprasmes. 

Lai gan šobrīd daudzi darbinieki uztraucas par to, ka mākslīgais intelekts var aizstāt viņu darbu, pamazām kļūst arvien skaidrāks, ka uzņēmumiem tas var palīdzēt sasniegt uzstādītos produktivitātes mērķus. SAP un Microsoft partnerības ietvaros piedāvātie risinājumi sniegs palīdzīgu roku monotonu, vienkāršu un laikietilpīgu HR jomas darbu veikšanā, kamēr paši cilvēkresursu speciālisti varēs pievērsties svarīgāku uzdevumu veikšanai. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!