Gigantu un lielo uzņēmumu izmantotās tehnoloģijas beidzot pieejamas arī mazam un vidējam biznesam

Gigantu un lielo uzņēmumu izmantotās tehnoloģijas beidzot pieejamas arī mazam un vidējam biznesam

Lai pielāgotos pēdējo gadu laikā notikušajām pārmaiņām un ar panākumiem turpinātu tālāku attīstītību, Latvijas uzņēmumiem būs nepieciešams strauji digitalizēt savu darbību.  Vadošais ERP sistēmu attīstītājs SAP, Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ir izstrādājis biznesa programmatūru SAP Business ByDesign mākoņa platformā. Programmatūra ļauj ātrā laikā veikt uzņēmuma digitalizācijas procesus bez lieliem ieguldījumiem.

Pēc SAP Latvia vadītāja Aināra Bembera domām pēdējā gada laikā uzņēmumu darba ritms ir tik radikāli mainījies, ka nepieciešamība digitāli transformēties vairs nav atliekama.

“Pateicoties inovatīvas programmatūras ieviešanai, uzlabojas uzņēmuma vadīšanas efektivitāte, tiek iegūts skaidrs pārskats par uzņēmuma darbības procesiem reālā laikā, turklāt darbinieki var strādāt efektīvi, pat esot attālināti”

, turpina Bemberis.  

„Šobrīd ir pieejams plašs biznesa programmatūru klāsts. Tāpēc nav rentabli pašiem nodarboties ar programmatūru attīstīšanu, jo pastāv liela varbūtība, ka programmatūra būs novecojusi jau tās radīšanas laikā,“ piebilst Bemberis.

„Pasaulē lielākais uzņēmumu resursu vadības sistēmu attīstītājs SAP ir izstrādājis SAP Business ByDesign programmatūru, kas agrāk bija pieejama tikai lielām organizācijām, taču tagad mūsdienīgās inovācijas paredzātas arī mazākiem uzņēmumiem, pat ar piecu darbinieku komandu. Ja salīdzinām SAP Business ByDesign ar citām pieejamām biznesa programmatūrām mākoņa platformā, tad šī programmatūra piedāvā nesalīdzināmi plašākas iespējas,“ stāsta Bemberis.

Pasaulē modernākā uzņēmuma resursu vadības sistēma ir pielāgota Latvijas uzņēmumiem

SAP Business ByDesign programmatūra apmierinās tādu uzņēmumu vajadzības, kas specializējušies pārdošanā, ražošanā, loģistikas pakalpojumu sniegšanā un uz projektiem balstītiem darbiem. SAP sistēmā ir ietverti dažādi darbībai nepieciešami moduļi, sākot no finansēm, loģistikas un ražošanas, līdz projektu vadīšanai, personāla uzskaitei un biznesa analītikai.

SAP Business ByDesign ļauj ātri uzsākt darbu, neprasot ieguldījumus serveros, atbalsta pakalpojumos vai IT speciālistos, turklāt nav jāuztraucas par datu aizsardzību vai rezerves kopijām.

Lai izmantotu SAP Business ByDesign, uzņēmumam nepieciešamas tikai vienā tīklā savienotas darba vietas, bet visu pārējo SAP paveiks no mākoņa serveriem, kas nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus, datu drošību un plašu sistēmas veiktspēju. 

“Pēdējos gados uz mākoņa platformas balstītas SAP biznesa programmatūru klientu skaits ir strauji pieaudzis visā pasaulē.

Tā ir katra uzņēmuma iespēja straujākai izaugsmei nākotnē. Jautājums nav par to, vai šāds solis ir jāsper, bet gan – kad to darīt,”

piemetina Bemberis. 

“Jo ātrāk tiks uzsākts pārmaiņu process, jo ātrāk tiks sakārtotas novecojušās tehnoloģijas un procesi, kā arī uzsākta uz mākoņa platformas balstītās programmatūras priekšrocību izmantošana uzņēmuma labā. Tā kā uzņēmumam nav nepieciešami laika un resursu ieguldījumi aprīkojuma iegādei, ieviešanas periods ir ļoti ātrs. Uz lietotāju skaita bāzēta mēneša maksa un plašas iestatījumu iespējas ir tas, kas daudziem uzņēmumiem SAP Business ByDesign risinājumu padara par piemērotāko biznesa programmatūras platformu, kas spēs apmierināt augoša uzņēmuma vajadzības arī nākotnē,” piebilst SAP Latvia vadītājs.

SAP neprasa atsevišķu instalēšanu vai speciālu aparatūru. Programmatūras ražotājs seko jaunākajām tendencēm, garantējot sistemātisku risinājumu atjaunošanu četras reizes gadā, nepārtraucot lietotāju darbu. Lai izmantotu šo risinājumu, uzņēmuma darbiniekiem nav nepieciešamas padziļinātas zināšanas vai speciālisti IT jomā.

Atšķirībā no citiem līdzīgiem programmatūru piedāvātājiem, SAP nodrošina biznesa klases 24/7 atbalsta pakalpojumus visā pasaulē un garantē augstu datu aizsardzības standartu.

SAP Business ByDesign kompleksajā piedāvājumā ir iekļauta programmatūras noma, datu saglabāšana, rezerves kopiju radīšana, uzglabāšana un atjaunošana, kā arī droša tīkla savienojumu pārvaldība.

9.jūnijā plkst. 10.00–11.00 notiks tiešsaistes seminārs, kurā programmatūras ieviešanas partneris Altus Intelligence kopā ar SAP pastāstīs, kā ātrāk un vienkāršāk veicami digitalizācijas darbi. Savā pieredzē dalīsies arī SAP Business ByDesign lietotājs Atlas Aerospace.


Reģistrēšanās semināram šeit. Ja jūs semināra dienā nevarat piedalīties, reģistrējieties šeit, un mēs vēlāk nosūtīsim saiti, kurā būs pieejams semināra ieraksts.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!