Jau rītdien norisināsies vērienīgā biznesa konference “BiSMART Biznesa forums 2023”

Jau rītdien norisināsies vērienīgā biznesa konference “BiSMART Biznesa forums 2023”

Aizvadītais gads bijis izaicinājumiem bagāts, gan ietekmējot lietu kārtību pasaules un vietējā mērogā, gan atstājot paliekošu nospiedumu biznesu attīstībā un sabiedrības ikdienā. Kādi ir būtiskākie notikumi un procesi globālajā, valsts, uzņēmuma un indivīda līmenī, kas ietekmē mūsu ikdienu šodien un atstās iespējamas sekas nākotnē? Kādi ir šī brīža aktuālākie izaicinājumi un kā tos risināt? Kādi ir biznesa lielākie draudi un kā būt soli priekšā konkurentiem? Kā veicināt savu personisko attīstību un augt kopā ar uzņēmumu? Atbildes uz šiem un daudziem citiem biznesā aktuāliem jautājumiem varēs iegūt 24. janvārī BiSMART rīkotajā vērienīgajā gadu iesildošajā pasākumā “BiSMART biznesa forums 2023”.

BiSMART forums būs Latvijā lielākais, ietekmīgākais biznesam un tehnoloģijām veltītais pasākums, kur klātienē, ATTA Centre, pulcēsies vairāk nekā 1000 apmeklētāji - Latvijas lielāko uzņēmumu un valsts iestāžu augstākais menedžments. Savukārt ar savu pieredzi un praktiskiem ieteikumiem dalīsies: LMT, SAP, Tet, SK ID Solutions, CSC Telecom, Banqup, Schneider Electric, ELVA un citu uzņēmumu pārstāvji un viedokļa līderi. 

Pasākumu ar uzrunu atklās Latvijas Valsts prezidents Egils Levits. Pats forums sastāv no četriem lieliem blokiem. Pirmais no tiem tiks veltīts globālajam kontekstam. Par ģeopolitisko situāciju pasaulē runās RSU profesors Andris Sprūds. Ar jaunāko makroekonomikas apskatu iepazīstinās SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis. Plašāk par klimata izmaiņām un planētas nākotni pastāstīs LU asociētais profesors, vadošais pētnieks Raimonds Kasparinskis

Foruma otrajā daļā eksperti pievērsīsies Latvijas kopējai situācijai. LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis skaidros, cik vieda valsts ir Latvija, kāds ir progress un kas vēl darāms. Kāda nozīme ir efektīvai pārvaldībai, atklās SAP Latvia vadītājs Ainārs Bemberis. Plašāk par mobilitāti un tās nozīmi runās LatRailNet valdes priekšsēdētāja Justīna Hudenko. Kā tērēt gudri un efektīvi, atklās Sadales tīkls valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons. Savukārt Schneider Electric Latvija valdes loceklis Igors Golubevs atklās, kāda ir Latvijas vieta pasaulē enerģētikas un energoefektivitātes jomā. 

Pasākuma trešā daļa būs veltīta uzņēmuma izaicinājumiem. Ar situāciju finanšu jomā uzņēmumu kontekstā iepazīstinās Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa. LTRK prezidents Aigars Rostovskis atklās, kāds ir uzņēmēju noskaņojums, lielākie izaicinājumi. Kādi atbalsta instrumenti pieejami uzņēmējiem, atklās Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš. Diskusijā par uzņēmumu izdzīvošanas iespējām piedalīsies Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa – Melalksne, Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis. Ar jaunāko darba tirgus apskatu iepazīstinās CV-Online Latvia vadītājs Aivis Brodiņš. Savukārt interviju par to, cik būtiska ir darbinieku labbūtība uzņēmumā, sniegs Stebby Latvija vadītāja Katrīna Zeimane.  

Foruma noslēdzošajā daļā viedokļa līderi diskutēs gan par uzņēmuma izaicinājumiem, gan vadītāja personisko attīstību. Ar svaigākajām mārketinga tendencēm iepazīstinās starptautisku mediju un komunikāciju aģentūras Dentsu Latvia vadītāja Linda Saulīte. Uz jautājumu, cik gatavi esam jauno tehnoloģiju ienākšanai klientu aprūpē, atbildi sniegs Tet valdes locekle un klientu aprūpes dienesta direktore Alla Krūmiņa. Diskusijā par to, cik liela nozīme uzņēmumā ir optimizācijai un digitalizācijai, piedalīsies Cognity pārstāvis Thanos Sabanis, CSC Telecom komercdirektors un Latvijas telekomunikāciju asociācijas valdes loceklis Jānis Strumpmanis, SK ID Solutions biznesa attiecību un Latvijas filiāles vadītāja Sanita Meijere, ELVA biznesa risinājumu nodaļas vadītāja un Business Central (Navision) eksperte Ilva Gravleja, Unifiedpost digitālo produktu attīstības vadītājs Andis Gulbis. Savukārt ar ceļa vārdiem - Cik liels ir Tavs gribasspēks, tik liels esi Tu pats - dalīsies paralimpietis Aigars Apinis.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!