KĀ TEHNOLOĢIJAS VAR PALĪDZĒT BIZNESAM KĻŪT VEIKSMĪGĀKAM?

KĀ TEHNOLOĢIJAS VAR PALĪDZĒT BIZNESAM KĻŪT VEIKSMĪGĀKAM?

Lai bizness būtu priekšā konkurentiem, bez modernām tehnoloģijām iztikt nav iespējams. Platforma BiSMART jau vairāk nekā gadu rīko forumus, konferences, praktiskas meistarklases un videokonferences. Tas ir lielisks veids, kā mācīties un pilnveidot savas zināšanas. Ja nepaguvi piedalīties, ieskaties BiSMART arhīvā, tur atradīsi gan video, gan prezentācijas.

Nākotnē visdrošāk var raudzīties bizness, kurā prasmīgi apvienotas tehnoloģijas, digitālā un reālā pasaule. Kā 24.septembrī biznesa tehnoloģiju forumā „BiSMART forums 2015” uzsvēra pasaules līmeņa eksperti, uzņēmēji aizvien aktīvāk izmanto stratēģiju „Digital First”, ļaujot fiziskai un virtuālai videi dabiski papildināt vienai otru. Veiksmīga darbošanās abās pasaulēs koncentrējas uz konkrētu rezultātu sasniegšanu, neļaujot moderno sīkrīku spožumam apžilbināt prātu.

Lai uzzinātu, kā savā labā izmanot digitālos labumus, ir vērts pārlasīt praktisko „BiSMART” bukazīnu, kurā koncentrētā veidā apskatītas aktuālās biznesa tehnoloģijas, kā arī publicētas veiksmīgas gadījumizpētes. Unikālais projekts, kāda Latvijā līdz šim nav bijis, veidots sadarbībā ar žurnālu „Kapitāls”.

Tehnoloģijas būtiski maina priekšstatus par biznesa pārvaldību un arī par uzņēmuma vērtību. 26.novembrī videokonferencē „Kā audzēt uzņēmuma vērtību? Efektīvi finanšu vadības instrumenti” eksperti analizēja rādītājus, kuriem jāpievērš uzmanība, lai noteiktu uzņēmuma efektivitāti un vērtību. Kur slēpjas uzņēmuma vērtība – bankas kontos, finanšu pārskatos vai naudas plūsmas prognozēs? Vai efektīvs un vērtīgs uzņēmums ir viens un tas pats? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem meklēja atbildes videokonferences dalībnieki.

Efektīva pārvaldība izslēdz noklīdušus rēķinus un dokumentus, nepārskatāmu naudas plūsmu, aizmirstus pasūtījumus, neapkalpotus klientus un nepamanītas iespējas. Proti, var paveikt divreiz vairāk ar trīsreiz mazāku piepūli. 2.decembrī meistarklases „Uzņēmuma „Naudas koks” – kā to pārvaldīt un vadīt” dalībnieki varēja uzzināt pieredzējušu BiSMART ekspertu pieredzi, kā veidot modernu, gudru un efektīvu finanšu pārvaldību, kā arī pildīt praktiskus uzdevumus.

Plašāk par tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotajiem pasākumiem lasiet arhīvā: http://www.bismart.lv/arhivs

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!