Konferencē meklēs idejas un risinājumus vieda uzņēmuma dzīvotspējai

Konferencē meklēs idejas un risinājumus vieda uzņēmuma dzīvotspējai

Mūsdienās ceļš līdz gudram uzņēmumam kļūst aizvien sarežģītāks, dažādu izaicinājumu un pārmaiņu pilns. Jāraugās zinošu un prasmīgu darbinieku virzienā, jāpielieto gudras, efektīvas, uzņēmuma vajadzības apmierinošas tehnoloģijas un vēl jāpaspēj būt soli priekšā konkurentiem. Procesu automatizācija, inovācijas un viedie risinājumi klientu apkalpošanā, pārdomāta finanšu plānošana, digitālā transformācija dažādos uzņēmuma sektoros un daudzas citas tendences ekspertu skatījumā 25. maijā BiSMART rīkotajā tiešsaistes konferencē “Gudrais uzņēmums”. 

Pasākumu kā ierasts atklās BiSMART vadītājs Juris Kabakovs, kurš iepazīstinās ar izaicinājumiem un tendencēm gudra uzņēmuma attīstībā un vadībā. Par to, kā automatizēt radošo domāšanu mūsdienīgā uzņēmuma pārvaldībā, atklās Infotrust vadītājs Māris Svilāns. Kā spert pirmos soļus automatizācijas virzienā un iegūt virkni priekšrocību, ieskaitot efektivitāti un izmaksu samazinājumu, pastāstīs Digital Mind biznesa attīstības direktors Zigmunds Vīķis. Kāds ir labākais ceļš digitālo risinājumu pieņemšanā, atklās SK ID Solutions biznesa attiecību un Latvijas filiāles vadītāja Sanita Meijere. Ar rīkiem un risinājumiem, kuri var palīdzēt uzlabot klientu servisu, iepazīstinās Tet mākslīgā intelekta pārdošanas projektu vadītāja, robotu trenere Aļona Rastihina. Kāda nozīme ir dokumentu vadības sistēmai un kā tā var celt efektivitāti un samazināt riskus, pastāstīs Corporate Solutions grupa projektu vadītājs Māris Veits. Kā organizēt iekšējo zvanu plūsmu lielās organizācijās, strādājot arī no mājām, skaidros CSC TELECOM biznesa risinājumu arhitekts Kārlis Leimanis. Kā gudri plānot finanses neparedzamos tirgus apstākļos, atklās Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons. Ko piedāvā vietne MindLink.lv un kā šis resurss var palīdzēt viedam uzņēmumam efektivizēt savus biznesa procesus, iepazīstinās PwC MindLink.lv projekta vadītāja Inga Ķempele. Par kultūru kā komandas sportu gudra uzņēmuma kontekstā pastāstīs TVNET GRUPA mārketinga nodaļas vadītājs Ansis Egle

Konferencē savu dalību īpaši aicināti pieteikt uzņēmumu vadītāji, finanšu direktori un galvenie grāmatveži, banku, līzingu, kredītu, apdrošināšanas, grāmatvedības un audita uzņēmumu īpašnieki, vadītāji un augstākais menedžments.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!