Latvijā izstrādāts mākoņrisinājums FLEX Cloud veicinās uzņēmumu digitalizāciju

Latvijā izstrādāts mākoņrisinājums FLEX Cloud veicinās uzņēmumu digitalizāciju

Uzņēmums DATI Group, Latvijas IT industrijas pionieris, ir izstrādājis IT infrastruktūras risinājumu - mākoni FLEX Cloud. Tā ir uzņēmumu vajadzībām pielāgojama, ekonomiski izdevīga un no globālajiem ražotājiem neatkarīga infrastruktūra, kas nodrošina tehnoloģisko bāzi uzņēmumu procesu un produktu straujai attīstībai.  

Jaudīga IT infrastruktūra ir ikviena biznesa attīstības priekšnoteikums. Tikai tā iespējams nodrošināt gan dažādu biznesa lietotņu darbību, gan datu glabāšanas, apstrādes un apmaiņas procesu efektivitāti. DATI Group valdes locekle Rasa Gulbe norāda, ka  -

nereti uzņēmumi uzskata, ka IT infrastruktūra ir kaut kas ar biznesu tieši nesaistīts un sarežģīti maināms.

Ja lietotne darbojas lēni, tiek pieņemts, ka tā ir programmatūras problēma vai "tā ir jābūt". Tomēr bieži tieši atbilstoša infrastruktūra ļauj ērti palielināt nepieciešamo jaudu, kontrolēt resursus un radīt iespēju būtiski uzlabot gan uzņēmuma pakalpojumu pieejamību klientiem, gan iekšējo procesu efektivitāti.

Pāreja no tradicionālās IT infrastruktūras uz mākoņa infrastruktūru ir nozīmīga tendence gan Latvijā, gan pasaulē. Šī atšķirīgā pieeja, kā tiek glabāti un apstrādāti dati, ir droša un ļauj daudz straujāk reaģēt uz uzņēmuma attīstības vajadzībām un ieviest izmaiņas, turklāt izmaksas ir paredzamas.

Lai palīdzētu organizācijām gudri izmantot mākoņtehnoloģiju sniegtās priekšrocības, DATI Group ir radījis atvērtajā kodā balstītu privāto mākoņrisinājumu FLEX Cloud. Tas ir piemērots uzņēmumiem, kam nepieciešama dinamiska, droša un finansiāli izdevīga IT infrastruktūra. Salīdzinot ar globālajiem analogiem, FLEX Cloud ir ne tikai līdzvērtīgs tiem funkcionāli, proti, būtiski palielina IT infrastruktūras jaudu, bet ir elastīgāks un arī izdevīgāks izmaksu ziņā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!