LMT panākumus mobilo tehnoloģiju jomā novērtē starptautiski

LMT panākumus mobilo tehnoloģiju jomā novērtē starptautiski

Mobilo tīklu ātrums, inovācijas mobilo tehnoloģiju jomā un viedāka televīzijas skatīšanās pieredze ir sasniegumi, par kuriem liela daļa pasaules valstu Latvijas iedzīvotājus var tikai apskaust. Liela daļa pateicības par šiem panākumiem jāvelta arī LMT, kura ieguldījumu un inovācijas mobilo tehnoloģiju jomā novērtē arī ārpus Latvijas robežām, nominējot LMT prestižai telekomunikāciju balvai.

Februāra beigās, no 25. līdz 28. februārim, Barselonā norisināsies pasākums visiem mobilo tehnoloģiju fanātiem – MWC Barcelona (Mobile World Congress Barcelona), kura ietvaros notiks arī Global Mobile Awards 2019 apbalvošanas ceremonija. Tajā no vairāk kā 30 kategorijām arī LMT (Latvijas Mobilais Telefons) ticis pie nominācijām divās kategorijās – “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” par LMT pakalpojumu Mājas viedtelevīzija un “Celmlauzis 5G tehnoloģijā Eiropā” par panākumiem 5G tīkla attīstībā un pakalpojumu LMT Mājas viedtelevīzija.

LMT prezidents Juris Binde, runājot par divu nomināciju saņēmušo pakalpojumu LMT Mājas viedtelevīzija, neslēpa prieku par to, ka tas novērtēts arī starptautiski, gūstot nominācijas tik augsta līmeņa konkursā. LMT prezidents arī uzsvēra, ka viedtelevīzija, kas darbojas mobilajā platformā, ir viens no LMT visizaicinošākajiem projektiem, kas reizē ir arī viens no pirmajiem šāda veida izklaides risinājumiem Eiropā, un prognozē, ka pieprasījums pēc viedtelevīzijas turpinās pieaugt.

Jādomā, ka konkurence cīņā par balvu būs visai sīva, jo gan šajās divās, gan pārējās kategorijās savā starpā sacenšas pasaulē pazīstami mobilo tehnoloģiju giganti.

Visbiežāk nominantu sarakstos var ieraudzīt tādas kompānijas kā Huawei, Vodafone, Google, Samsung, Apple un citas. Tas pierāda to, ka vien tikšana nominantu sarakstā LMT jau ir vērā ņemams un atzīstams panākums.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!