Pandēmijas laikā Bookla risinājumu uzņēmēji var izmantot bez maksas

Pandēmijas laikā Bookla risinājumu uzņēmēji var izmantot bez maksas

Inovatīvo tehnoloģiju uzņēmums Bookla visiem Latvijas uzņēmumiem pandēmijas laikā piedāvā iespēju izmantot apmeklējuma rezervācijas sistēmu bez maksas. Šāds lēmums uzņēmumā pieņemts, lai ierobežotu vīrusa izplatību un tādā veidā paātrinātu sabiedrības atgriešanos ierastā dzīves ritmā.

Bookla pārdošanas vadītājs Oļegs Smirnovs skaidro, ka pakalpojumu nozares uzņēmumi šobrīd piedzīvo grūtus laikus, jo pakļauti dažādiem ierobežojumiem, turklāt veikt finansiālus ieguldījumus uzņēmuma procesu automatizācijā ir gandrīz neiespējami. Valdības noteiktie ierobežojumi uzņēmējiem nosaka apmeklējuma kontroles palielināšanu, fiksējot klientus datu bāzē un paredzot ierobežot cilvēku plūsmu atbilstoši komercplatību lielumam. Nespējot ieviest epidemioloģiskās prasības papildu izmaksu dēļ, daudzi uzņēmējdarbību pārtrauc, kas ietekmē gan darbinieku, gan valsts ekonomisko situāciju. Lai to kaut daļēji risinātu, Bookla pandēmijas laikā ir gatava palīdzēt uzņēmējiem, piedāvājot savu risinājumu bez maksas.

Aplikācija Bookla, kas jau šobrīd veiksmīgi tiek izmantota dažādās uzņēmējdarbības sfērās, automatizē visus šos procesus. Tādā veidā uzņēmumiem vairs nav jāglabā apmeklējuma pieraksti papīra formātā, kas, lai izsekotu inficēšanās ķēdei, ir neērts un laikietilpīgs process.

Bookla risinājums nodrošina visu datu glabāšanu elektroniskā formātā, kas atvieglo uzņēmējiem ikdienas darbu un ļauj koncentrēties uz sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Pērnā gada ziemā šī rezervāciju aplikācija palīdzēja uzņēmumiem kontrolēt cilvēku plūsmu, ievērojot ierobežojumus kalnu kūrortos, kas cilvēkiem deva iespēju izbaudīt vienu no retajām izklaidēm tajā laikā – slēpošanu. Bookla sistēmu šobrīd izmanto vairāk nekā 100 uzņēmumi, kā arī iestādes kā RSU Anatomijas muzejs, Irve, Siguldas Sporta centrs, Valmieras peldbaseins, Stockmann, Ulubele un daudzi citi. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!