Pētījums: Uzņēmumi zaudē miljonus, nespējot pilnībā izmantot digitālo rīku iespējas

Pētījums: Uzņēmumi zaudē miljonus, nespējot pilnībā izmantot digitālo rīku iespējas

Uzņēmumi arvien aktīvāk sāk īstenot digitālo transformāciju un ikdienā izmantot viedos risinājumus. Taču jaunā pētījumā secināts, ka ārkārtīgi neefektīva tehnoloģiju ieviešana un izmantošana uzņēmumiem var izmaksāt pat vairākus miljonus dolāru nedēļā un mazināt produktivitāti. 

WalkMe veiktais pētījums uzsver digitālās transformācijas lomu mūsdienu mainīgajā uzņēmējdarbības vidē, liekot domāt, ka uzņēmumi tagad lielāku uzmanību piešķir digitālajiem risinājumiem. Vienlaikus pētījumā uzsvērts, cik dārgs var būt darbinieku prasmju un zināšanu trūkums, darbā nepilnvērtīgi izmantojot digitālos rīkus. Uzņēmumiem tas var izmaksāt pat vairākus miljonus dolāru nedēļā. 

Pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 4000 vadītāju un darbinieku, noskaidrots, ka

uzņēmumu produktivitātes zaudējumi nedēļā sasniedz vidēji 1,14 miljonus ASV dolāru, jo darbinieki nespēj pilnvērtīgi izmantot digitālo rīku sniegtās iespējas.

WalkMe to ilustrē kā 44 darba dienas gadā, ko iznieko darbinieki, cīnoties ar tehnoloģiju saistītām problēmām.

Vienlaikus noskaidrots, ka 7 no 10 uzņēmumiem uzsver, ka digitālajai transformācijai jābūt to stratēģijas neatņemamai sastāvdaļai. Tāpat pieaug arī finansējuma apmēri, ko uzņēmumi tam ir gatavi novirzīt. Līdz ar to ir skaidrs, ka uzņēmumi vismaz cenšas ieviest tehnoloģijas savā ikdienā. Problēma ir tā, ka darbiniekiem trūkst attiecīgo zināšanu un prasmju, lai šīs tehnoloģijas varētu pilnvērtīgi izmantot uzņēmuma labā. Viens no risinājumiem ir darbinieku apmācības. 

Secināts arī, ka lielās kompānijas ikdienā izmanto vidēji 211 lietojumprogrammas, mazāki uzņēmumi - vidēji 69. Paši vadītāji norāda, ka ikdienā lieto vidēji 21 lietojumprogrammu. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!