SAP investē mākslīgā intelekta startapos un piedāvās uz nākotnes tehnoloģijām balstītākus pakalpojumus

SAP investē mākslīgā intelekta startapos un piedāvās uz nākotnes tehnoloģijām balstītākus pakalpojumus

Mākslīgais intelekts šobrīd ienācis teju katrā jomā, un daudzi uzņēmumi to arī cenšas izmantot, piedāvājot šajā tehnoloģijā balstītus produktus un pakalpojumus. BiSMART partneris SAP paziņojis, ka sper platu soli mākslīgā intelekta (MI) jomā un investējis trīs nozīmīgos ģenerējošā MI startapos: Anthropic, Cohere un Aleph Alpha.

SAP mērķis, investējot šajos uzņēmumos, ir integrēt vairāk MI risinājumu savā biznesā, piemēram, uzlabot klientu pieredzi ar digitālā asistenta palīdzību. SAP galvenais stratēģijas vadītājs Sebastian Steinhaeuser uzsver, ka

kompānijas un nozares pašreiz atrodas būtiskā pagrieziena punktā, kad ģenerējošais mākslīgais intelekts ir gatavs nozīmīgi mainīt uzņēmumu darbību.

Viņš norāda, ka SAP ir apņēmies izveidot MI ekosistēmu, kas papildinās uzņēmuma pasaules līmeņa biznesa lietojumprogrammu komplektu un palīdzēs klientiem pilnībā izmantot savu potenciālu. 

Investīcijas visos trīs MI startapos - Anthropic, Cohere un Aleph Alpha - ir balstītas uz SAP biznesa interesēm, un uzņēmums skaidri zina, kādu pienesumu šī sadarbība sniegs gan biznesam, gan klientiem. Piemēram, Anthropic strādā pie MI sistēmas Claude, kas atvieglo dažādu B2B uzdevumu veikšanu, piemēram, ģenerē atbildes, kodē, automatizē darbplūsmas, apstrādā tekstu utt. Cohere nodrošina interaktīvas tērzēšanas funkcijas, ģenerē tekstu produktu aprakstiem, blogam un rakstiem, kā arī uztver teksta nozīmi dažādām vajadzībām. Tikmēr Aleph Alpha jau kādu laiku ir SAP partneris, kas veido multimodālus, daudzvalodu modeļus, koncentrējoties uz savietojamību, datu privātumu un drošību. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!