SAP Latvia svin 15 gadu jubileju un aicina interesentus uz kopā būšanas pasākumu

SAP Latvia svin 15 gadu jubileju un aicina interesentus uz kopā būšanas pasākumu

Pagājuši jau apaļi 15 gadi, kopš savas durvis vēra BiSMART partneris SAP Latvia. Šajā laikā uzņēmums sniedzis palīdzīgu roku virknei Latvijas uzņēmumu - gan mazajiem, gan lielajiem, kuri SAP tehnoloģijas veiksmīgi integrējuši dažādos biznesa segmentos. Atzīmējot šo jubileju, SAP Latvia aicina uz kopā būšanas pasākumu 1. decembrī Atta Centre, kur vienuviet pulcēsies visi tie, kuri ikdienā izmanto vai interesējas par SAP tehnoloģijām. 

Pasākumu ar uzrunām atklās SAP Latvia izpilddirektors Ainārs Bemberis un biznesa arhitekts Aleksandrs Popovs. Tālāk uzņēmumi - Grindeks, ATEA, Rimi Baltic - dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem par SAP tehnoloģiju ieviešanu, izmantošanu un, kādas iespējas tās ir sniegušas. Šie uzņēmumi jau sekmīgi strādā ar tādiem risinājumiem kā SAP SuccessFactors, SAP Business tehnoloģijas platforma un SAP S/4HANA

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja atklāt labākās SAP tehnoloģiju izmantošanas prakses, iepazīties ar ekspertu redzējumu, iegūt jaunus, vērtīgus kontaktus un, protams, smelties iedvesmu un jaunas idejas sava uzņēmuma attīstībai. Pasākums norisināsies Atta Centre, Rīgā, Krasta ielā 60 1. decembrī no 9:00 līdz 13:00. Lai apstiprinātu savu dalību, nepieciešams reģistrēties šeit.  

Jāpiezīmē, ka SAP Latvia pārstāv Vācijas uzņēmumu SAP, kas ir pasaulē vadošais datu uzskaites un analītikas risinājumu izstrādātājs. SAP ir vairāk nekā 22 tūkstoši partnertuzņēmumu visā pasaulē, savukārt kompānijas izstrādātos risinājumus izmanto liels skaits globālā un vietējā biznesa līderu. SAP ir īstenojis un uztur datu un to pārvaldības centralizācijas valsts pārvaldē risinājumus dažādās valstīs, tajā skaitā Norvēģija, Dānija, Somija un Igaunijā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!