SAP Latvija rīko vērienīgu, biznesa tehnoloģijām veltītu konferenci

SAP Latvija rīko vērienīgu, biznesa tehnoloģijām veltītu konferenci

Šodien ikvienam uz nākotni un izaugsmi orientētam uzņēmējam prātā jāpatur divi vārdi - investīcijas un inovācijas. Bez investīcijām nav iespējams ienest jaunas vēsmas biznesā un radīt inovācijas. Savukārt inovācijas ir šodienas izaugsmes un konkurētspējas ķīla. Kā veiksmīgi pārvarēt šī brīža mainīgās biznesa vides izaicinājumus un padarīt savu uzņēmumu inteliģentu un konkurētspējīgu ar SAP risinājumiem, atklāj 14. septembrī Atta Centre SAP Inovāciju un inteliģences pasākumā. 

SAP Latvija rīkotajā vērienīgā konferencē vērtīgas atziņas, kā veicināt sava biznesa izaugsmi, attīstīt inovācijas un kļūt vēl inteliģentākiem varēs gūt gan mazie un vidējie, gan lielie un pieredzējušie uzņēmumi.

Visas dienas garumā norisināsies izzinošas lekcijas un rosinošas diskusijas, kas ļaus plašāk iepazīties ar SAP tehnoloģijām un palīdzēs labāk saprast, kura no tām vislabāk derēs biznesam.

Tāpat būtiska nozīme pasākumā atvēlēta SAP partneriem, kuru stendos varēs iepazīties ar pašiem jaunākajiem biznesa risinājumiem. 

Pasākumā uz skatuves kāps gan SAP eksperti un partneri, gan uzņēmumu vadītāji un viedokļa līderi, kuri sniegs vajadzīgo zināšanu ceļamaizi un dalīsies zelta vērtā pieredzē, kā SAP tehnoloģijas var palīdzēt biznesu pacelt jaunā līmenī. SAP eksperti dalīsies ar svaigākajām tendencēm tādās jomās kā jauni uzņēmējdarbības modeļi, ilgtspējīgs bizness, personālvadība, piegādes ķēdes un pastāstīs, kādu pienesumu SAP tehnoloģijas tajās var sniegt. Savukārt SAP klienti: Stenders, Grindex un Rimi dalīsies ar veiksmes stāstiem, kā SAP tehnoloģijas viņiem palīdzējušas atvieglot biznesa procesus, ikdienas darbu un veicinājušas konkurētspēju. 

SAP Latvija vadītājs Ainars Bemberis uzsver: “Inovācijas, īpaši tehnoloģiju jomā, ilgtspējīga attīstība, ir tas, kas visas nozares nemitīgi dzen uz priekšu. Taču, kur ir inovācijas un progress, tur ir arī digitalizācija.

SAP ir biznesa tehnoloģiju līderis, un Inovāciju un inteliģences pasākuma laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem, progresīvākajiem risinājumiem un uzzināt, kādu pienesumu tie sniedz gan uzņēmumā, gan valsts pārvaldē.

Pasākumā piedalīsies pieredzējuši un augsti atzīti SAP eksperti, kuri pastāstīs par šī brīža tehnoloģiju tendencēm un ieskicēs nākotnes perspektīvu, kā arī klienti, kuri dalīsies pieredzes stāstos, kā SAP tehnoloģijas palīdzējušas viņu biznesā”. 

Jāpiezīmē, ka SAP Latvija pārstāv Vācijas uzņēmumu SAP, kas ir pasaulē vadošais datu uzskaites un analītikas risinājumu izstrādātājs. SAP ir vairāk nekā 22 tūkstoši partnertuzņēmumu visā pasaulē, savukārt kompānijas izstrādātos risinājumus izmanto liels skaits globālā un vietējā biznesa līderu. Pērnā gada nogalē SAP atzīmēja 50 gadu pastāvēšanu, savukārt SAP Latvija - 15 gadu darbības jubileju.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!