SAP par 1,5 miljardiem dolāru iegādājies digitālās adopcijas platformu WalkMe

SAP par 1,5 miljardiem dolāru iegādājies digitālās adopcijas platformu WalkMe

Programmatūras gigants SAP nedēļas vidū nāca klajā ar paziņojumu par visai ievērojamu darījumu. Uzņēmums par 1,5 miljardiem dolāru iegādājies digitālās adopcijas platformas nodrošinātāju WalkMe

2011. gadā Izraēlā dibinātais WalkMe sākotnēji tika izstrādāts, lai vienkāršotu tīmekļa vietnes navigāciju, nodrošinot reāllaika norādījumus ekrānā. Gadu gaitā uzņēmums paplašināja savu platformu ar papildus funkcijām, vairāk koncentrējoties gan uz patērētāju, gan uzņēmumu lietojumprogrammām, piemēram, lai palīdzētu lietotājiem izmantot jaunas funkcijas vai piesaistīt jaunus darbiniekus.

Kā daļu no sava uzņēmuma atbalsta WalkMe sniedz arī ieskatu gala lietotāju uzvedībā, koncentrējoties uz papildu atbalsta rīku vai informācijas nodrošināšanu vietās, kur lietotājs, visticamāk, iziet no lietojumprogrammas. Tieši šo fokusu uz kontekstuālā, lietotnē sniegtā atbalsta automatizēšanu SAP uzskata par vērtību saviem klientiem.

Komentējot šo darījumu, SAP izpilddirektors Kristians Kleins uzsvēra, ka 

lietojumprogrammas, procesi, dati un cilvēki ir četri galvenie veiksmīgas biznesa transformācijas elementi.

Viņš norāda, ka, iegādājoties WalkMe, SAP dubulto atbalstu, ko sniedz saviem gala lietotājiem, palīdzot viņiem ātri pieņemt jaunus risinājumus un funkcijas, lai gūtu maksimālu labumu no saviem ieguldījumiem IT jomā. SAP paredz, ka darījums tiks noslēgts šī gada trešajā ceturksnī. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!