Schneider Electric 12 gadus pēc kārtas iekļūst 100 pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā

Schneider Electric 12 gadus pēc kārtas iekļūst 100 pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā

Ar enerģētiku un ilgtspēju saistīti jautājumi visā pasaulē kļūst arvien aktuālāki. Šajā kontekstā būtiski arī izcelt labās prakses, ko ievieš gan valsts, gan uzņēmumi, lai dzīvotu, ražotu un funkcionētu klimatam draudzīgāk un ilgtspējīgāk. Saistībā ar šo BiSMART partneris, starptautiskais energopārvaldības uzņēmums Schneider Electric dalījies ar paziņojumu, ka 12. gadu pēc kārtas iekļuvis 100 pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā.

Schneider Electric informējis, ka iekļauts ilgtspējas pētījumu uzņēmuma Corporate Knights veidotajā pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā Global 100. Tas tiek veidots, balstoties uz stingru novērtējumu par uzņēmumiem, kuru ieņēmumi pārsniedz vienu miljardu ASV dolāru. Konkrētāk, Corporate Knights detalizēti vērtē, kā uzņēmumi pilda savus ilgtspējības un sociālos pienākumus dažādās uzņēmuma pārvaldības jomās, ņemot vērā tādus kritērijus kā ieņēmumi, investīcijas un dažādības vadība. 

Zīmīgi, ka Schneider Electric ir vienīgais savā kategorijā, kas kopš 2012. gada katru gadu tiek iekļauts Global 100 sarakstā.

Šogad uzņēmums ieņēma 7. vietu, savukārt 2021. gadā Corporate Knights to atzina par pasaulē ilgtspējīgāko uzņēmumu.

Jāpiezīmē arī, ka Schneider Electric šī gada janvārī piedalījās Davosā notiekošajā Pasaules ekonomikas forumā, kurā valstu vadītājus un biznesa pārstāvjus aicināja aktīvāk risināt biznesa ilgtspējas, enerģētikas krīzes un klimata pārmaiņu problēmas. Pasākumā Schneider Electric izpilddirektors Žans Paskāls Trikoire norādīja, ka jau šodien, izmantojot mākslīgo intelektu un datu analīzi, ir iespējams enerģiju izmantot daudz efektīvāk un samazināt tās patēriņu līdz pat 30%. Uzņēmums arī uzskata, ka elektrifikācija un digitalizācija ir atslēga uz ilgtspējīgāku un noturīgāku nākotni, ko BiSMART biznesa forumā 2023 pauda Schneider Electric Latvija valdes loceklis Igors Golubevs. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!