Schneider Electric joprojām ir viens no “zaļākajiem” uzņēmumiem Latvijā

Schneider Electric joprojām ir viens no “zaļākajiem” uzņēmumiem Latvijā

Gudrs uzņēmums mūsdienās ir ne tikai uz izaugsmi, attīstību, inovācijām vērsts, bet tam svarīgs ir arī ilgtspējas jautājums un mūsu planētas nākotne. BiSMART partnera Schneider Electric Rīgas birojs 2023. gadā ir atkārtoti atjaunojis Pasaules Dabas Fonda Zaļā biroja sertifikāciju par vides pārvaldības programmas ieviešanu un mērķtiecīgu biroja ekoloģiskās pēdas nospieduma mazināšanu.

Schneider Electric Latvija skaidro, ka Zaļā biroja programma ir praktiska vides pārvaldības sistēma birojiem, ar kuras palīdzību uzņēmums var taupīt resursus, samazināt ekoloģiskās pēdas nospiedumu un siltumnīcefekta gāzu emisijas, kā arī attīstīt uzņēmuma korporatīvo sociālo atbildību. Programma piedāvā uzņēmumiem praktiskus rīkus un pašnovērtējumu, lai izvērtētu uzņēmuma biroja ietekmi uz vidi, kā arī iespējas to samazināt tādās jomās kā pārvaldība, enerģijas un ūdens patēriņš, zaļais iepirkums, transports, pārtika un atkritumu apsaimniekošana.

Schneider Electric Baltijas Stratēģijas un mārketinga vadītāja Inga Tralla-Kancāne norāda, ka Zaļā biroja sertifikāts ir apliecinājums uzņēmuma paveiktajiem darbiem biroja ekoloģiskas pēdas mazināšanā un pašu labsajūtas uzlabošanā.

Šī ir Schneider Electric Latvija vietējā iniciatīva un vienlaikus kalpo par piemēru citiem Latvijas uzņēmumiem.

I.Tralla-Kancāne uzsver, ka, pateicoties klientiem un darbiniekiem, šobrīd 70% no Schneider Electric Latvija apgrozījuma ir ilgtspējīgi risinājumi un 75% no uzņēmuma investīcijām ir bijušas zaļajās inovācijās.

Jāpiezīmē, ka pirms četriem gadiem Schneider Electric izveidoja vienu no modernākajiem birojiem Latvijā. Savukārt 2021. gadā uzņēmums saņēma Pasaules Dabas fonda “Zaļā biroja” sertifikātu. Schneider Electric Latvija birojā arī 2023. gadā ir sastopami modernākie un vidi saudzējošākie risinājumi tirgū, sākot ar tehnoloģijām, kas uzlabo produktivitāti un veicina darbinieku labsajūtu - viedā apgaismojuma vadība un kontrole, un beidzot ar risinājumiem, kas ļauj gudri ietaupīt apkuri, ūdeni un elektrību, pateicoties uzņēmuma izstrādātajai enerģijas uzskaites un kontroles sistēmai.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!