Šonedēļ norisinās ikgadējās Uzņēmēju pieredzes dienas

Šonedēļ norisinās ikgadējās Uzņēmēju pieredzes dienas

Globālie notikumi, nozaru un tehnoloģiju straujā attīstība, ekonomiskie, politiskie un sociālie izaicinājumi ir tikai daži no aspektiem, ar ko strauji mainīgajā pasaulē jārēķinās ikvienam uzņēmumam. Tieši tāpēc ik gadu arvien vērtīgākas kļūst Uzņēmēju pieredzes dienas, kas kļuvušas par tradīciju un norisinās šonedēļ, no 13. līdz 17. novembrim. 

Uzņēmēju pieredzes dienas notiek Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas ietvaros. Latvijā tās organizē Swedbank sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Swedbank norāda, ka

iniciatīvas mērķis ir veicināt uzņēmēju zināšanu un pieredzes apmaiņu biznesa attīstībai.

Uzņēmēju pieredzes dienu aktivitāšu ietvaros uzņēmējiem ir iespēja iegūt jaunus, vērtīgus kontaktus un padomus, paplašināt redzesloku, nonākt pie jaunām biznesa idejām un efektīviem risinājumiem savam biznesam un konkurētspējas palielināšanai. 

Uzņēmēju pieredzes dienu aktivitātēs aicināti piedalīties ne tikai paši uzņēmēji, bet arī dažādu jomu eksperti un viedokļa līderi, uzņēmumu darbinieki, valsts un pašvaldību iestāžu, nevalstisko organizāciju pārstāvji. 

Jāpiezīmē, ka Uzņēmēju pieredzes dienas Latvijā norisinās jau sesto gadu. Šajā laikā ar savu pieredzi dalījušies teju 500 uzņēmumi Latvijā, pierādot, ka šī ir vērtīga iniciatīva, kura jāturpina un jāizvērš plašāk, tādējādi sekmējot uzņēmējdarbības vides izaugsmi Latvijā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!