Tet Cloud lietotājiem pieejami Kubernetes konteinerizācijas pakalpojumi

Tet Cloud lietotājiem pieejami Kubernetes konteinerizācijas pakalpojumi

Tehnoloģiju uzņēmums Tet nācis klajā ar paziņojumu, ka ieviesis konteinerizāciju kā pakalpojumu jeb CaaS (containers as a service). Pakalpojums pieejams visiem Tet Cloud klientiem, un tas būtiski atvieglos to, kā lietotāji var izveidot un uzturēt savu konteinerizācijas infrastruktūru, kas ļauj izstrādāt, ieviest un uzturēt mikroservisu lietotnes, kā arī nodrošināt to stabilu darbību, dinamiski pieaugot datu apjomiem un lietotājiem.

Tā vietā, lai veltītu mēnešus savas konteinerizācijas infrastruktūras izveidei, Tet Cloud platforma dos iespēju izveidot konteinerizācijas infrastruktūru vienkārši un ātri, būtiski ietaupot izstrādātāju un administratoru laiku un resursus.

Konteineri ir būtiski nākamās paaudzes IT infrastruktūras sastāvdaļa, kas ļauj mikroservisus un citas lietotnes ātri un ērti izstrādāt un piegādāt, nodrošināt to stabilu un efektīvu darbību mainīgas slodzes apstākļos. Konteineris ir vienota un “viegla” paka, kas satur visu nepieciešamo veiksmīgai aplikācijas darbībai jebkurā infrastruktūrā. Konteineru izolācija un mikroservisi ļauj efektīvi vienā infrastruktūrā izvietot dažādas lietotnes un dod iespēju dinamiski palielināt lietotnei pieejamos resursus, gudri izmantojot pieejamos skaitļošanas resursus un samazinot dīkstāvi tehnisko darbu laikā.

Tet Datu centru biznesa attīstības vadītājs Māris Sperga uzsver, ka

Tet konteinerizācijas pakalpojumi ir īpaši izdevīgi jauniem un augošiem uzņēmumiem, kas izstrādā modernas lietotnes.

Palielinoties lietotāju skaitam un datu apjomam, konteinerizācijas risinājumi ļauj dinamiski palielināt lietotnes skaitļošanas jaudu, nodrošinot gudru lietotnes resursu izmantojumu un maksāt tikai par tiem skaitļošanas resursiem, kas ir nepieciešami lietotnes darbībai konkrētajā momentā. M. Sperga papildina, ka Tet jau ilgstoši izmanto konteinerizācijas infrastruktūru savām lielākajām pakalpojumu platformām, piemēram, e-veikalam un Tet TV. Līdz ar to uzņēmumam ir ir padziļināta un plaša pieredze darbā ar šo risinājumu. 

Jāpiezīmē, ka Kubernetes ekosistēma ir konteinerizētu risinājumu pārvaldības platforma, kas palīdz lietotņu izstrādātājiem izstrādes procesā un uzlabo darba plūsmu, ļaujot kodu ātri piegādāt un efektīvi testēt dažādās vidēs, kā arī nodalīt dažādas lietotnes sadaļas konteineros. Tas samazina laiku, kas jāpavada pie lietotnes izstrādes un uzturēšanas, kā arī ļauj ietaupīt darbaspēka resursus, padarot izstrādātāju darbu efektīvāku. Šis tehnoloģiskais risinājums pieejams Tet Cloud pašapkalpošanās platformā, kur klienta IT speciālists jau var darboties ar sagatavotu konteinerizācijas infrastruktūru.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!