Tet krīzes laikā piedāvā uzņēmumiem bez maksas patverties zem sava mākoņa

Tet krīzes laikā piedāvā uzņēmumiem bez maksas patverties zem sava mākoņa

Covid-19 radītās krīzes iespaidā uzņēmumi saskaras ar virkni lielāku un mazāku problēmu, kas galvenokārt saistās ar biroja darba ikdienas pārnešanu uz attālināto darba vidi. Šajā sakarā aizvien aktīvāk parādās dažādi tehnoloģiskie risinājumi, kas var palīdzēt atvieglot uzņēmēja ikdienu. Piemēram, Tet piedāvā bezmaksas divus mēnešus izmantot savus mākoņpakalpojumus, kā arī sniedz speciālistu atbalstu datu pārvietošanas laikā.

Tehnoloģiju un izklaides pakalpojumu piedāvātājs, kā arī viens no lielākajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem Latvijā uzņēmums “Tet”, vēloties dot šobrīd tik ļoti nepieciešamo atbalstu biznesa krituma novēršanai, piedāvā ikvienam uzņēmumam divu mēnešu garumā patverties zem sava mākoņa bez maksas. Uzņēmumi varēs izmantot Tet mākoņskaitļošanas resursus datu un infrastruktūras glabāšanai. Par šo pakalpojumu abonēšanas maksa netiks prasīta, vien jānorēķinās par Microsoft SPLA licencēm.

Izmantojot šo krīzes laika iespēju, uzņēmumi varēs ietaupīt pat līdz 800 eiro mēnesī.

Tet pauž cerību, ka šis piedāvājums sniegs uzņēmumiem nepieciešamo atbalstu vismaz kādā no jomām, ļaujot veiksmīgāk un ātrāk uzsākt vai uzlabot savas funkcijas virtuāli. 

Runājot par to, kuriem uzņēmumiem šī iespēja varētu būt saistošākā, Tet valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis norāda, ka piedāvājums esot īpaši aktuāls tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kas šajā laikā saskaras ar lielākajiem izaicinājumiem. Tāpat pieteikties divu mēnešu Tet mākoņa izmantošanai var arī tie uzņēmumi, kas nekad nav izmantojuši mākoņpakalpojumus, bet vēlas to izmēģināt – šeit padomu neliegs Tet eksperti. Vienlaikus šī iespēja būs noderīga arī ikvienam uzņēmumam, kas pamatā darbojas internetā, piemēram, e-komercijas jomā.

Tet piedāvājums būs aktuāls līdz 10. jūnijam. Pēc tam uzņēmējam jāpieņem lēmums, vai turpināt izmantot Tet mākoņpakalpojumus, vai arī izvēlēties citu biznesam atbilstošāku opciju.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!