Tiešsaistes vebinārā atklās, kādas iespējas uzņēmumiem sniedz risinājums Rise with SAP

Tiešsaistes vebinārā atklās, kādas iespējas uzņēmumiem sniedz risinājums Rise with SAP

Pandēmija un ekonomiskā situācija, pieaugošā konkurence un vēlme sniegt saviem klientiem vislabāko patērētāju pieredzi mudina organizācijas virzīties pretī digitālajai transformācijai un aktīvai mākoņtehnoloģiju izmantošanai. Trešdien, 1. decembrī, IT kompānijas LeverX Group pārstāvji rīkos bezmaksas tiešsaistes vebināru par uzņēmējdarbības digitālo pārveidi un progresīviem risinājumiem, izmantojot Rise with SAP mākoņpakalpojumu paketi. 

Pasaules līderis digitalizācijas, uzņēmumu digitālajai transformācijai nepieciešamo rīku izstrādē ir Vācijas kompānija SAP. Lai atvieglotu organizācijām digitalizācijas procesu, SAP apkopojusi veiksmīgai biznesa transformācijai nepieciešamo rīku un pakalpojumu komplektu vienotā mākoņpakalpojumu paketē Rise with SAP, kas oficiāli tika prezentēta 2021. gada sākumā. Rise with SAP uzņēmumam sniegs:

  • Rīkus biznesa procesu analīzei un attiecīgu atskaišu izveidei; 
  • SAP biznesa tehnoloģiju platformas (SAP Business Technology Platform) iespējas esošo IT platformu un uzņēmuma risinājumu integrēšanai ar SAP produktiem, 
  • Jaunākās paaudzes uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) mākoņsistēmu SAP S/4HANA Cloud
  • Citus iebūvētus rīkus un pakalpojumus, kuri palīdz maksimāli vienkāršot pāreju uz jauno vidi.

Tieši par Rise with SAP risinājumu un tā sniegtajām iespējām norisināsies gaidāmais vebinārs. Tajā viens no lielākajiem SAP partneriem LeverX Group sniegs detalizētu informāciju par Rise with SAP paketi un skaidros, kāpēc dažādu nozaru kompānijas sākot no pārtikas piegādātājiem līdz lielajām mazumtirdzniecības ķēdēm, no metālapstrādes uzņēmumiem līdz izklaides industrijas pārstāvjiem izvēlas šajā paketē iekļautos risinājumus un kādus praktiskos ieguvumus nodrošina tās izmantošana. Tāpat vebinārā īpaša uzmanība tiks veltīta uzņēmuma biznesa procesu pielāgošanai tirgus prasībām kopumā, kā arī atsevišķu nozaru specifiskajiem apstākļiem un vajadzībām.

Plašāka informācija par Rise with SAP risinājumam veltīto tiešsaistes vebināru, tā norisi, kā arī iespēja pieteikties tam atrodama šeit

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!