Tirgū parādīsies viedais gredzens Token ar plašām izmantošanas iespējām

Tirgū parādīsies viedais gredzens Token ar plašām izmantošanas iespējām

ASV kompānija Tokenize sākusi pieņemt iepriekšējos pasūtījumus viedā gredzena Token iegādei. Gredzenu iespējams izmantot kā elektronisko biļeti sabiedriskajā transportā, kā elektronisko vai automašīnas atslēgu vietā, bezkontaktu maksājumiem un citiem mērķiem, vēsta izdevums Digital Trends.

Ierīce ir ūdens ūdensdroša, bet ar vienu bateriju uzlādi ir pietiekami trim nedēļām. Kad bateriju jauda noslīd līdz 30%, uz gredzena ik pa minūtei sākt iedegties īpašs indikators. Token ārpusē atrodas pirkstu nospiedumu skeneris, bet iekšpusē – īpaša sistēma, kas garantē, ka datu nosūtīšanai netiek izmantots no īpašnieka pirksta novilkts gredzens. Bankas kartes, paroles, utt., gredzenam tiek pieslēgtas ar īpaša mobilā pielikuma palīdzību.

Jāpiebilst, ka viedā gredzena ideja nav jauna. Kompānija Google vēl 2013. gadā izstrādāja īpašu gredzenu, kas ļāva autorizēties datorā, iztiekot bez paroļu ievadīšas. Savukārt 2014. gadā pārdošanā parādījās viedtālruņiem pieslēdzams Bluetooth gredzens Ringly, paredzēts īpaši sievietēm.

Eksperti uzskata, ka Token, atšķirībā no saviem priekštečiem, ir visas iespējas iziet ārpus specifiska nišas produkta robežām.

Kompānija Tokenize jau ir noslēgusi sadarbības līgumus ar Microsoft, maksājumu sistēmām MasterCard un Visa, kā arī ar HID – vienu no bezkontaktu drošības sistēmu izstrādes līderiem pasaules tirgū.

Sadarbība ar HID ļaus izmantot viedo gredzenu birojos, savukārt sadarbība ar MasterCard padarīs iespējamu Token izmantošanu ne tikai maksājumiem, bet arī kā el;ektronisko biļeti sabiedriskajā transportā. Šobrīd parastā Token versija tiek piedāvāta par 249, bet „premiālā” – par 299 ASV dolāriem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!