airBaltic lidmašīnās būs pieejams Starlink ātrgaitas internets

airBaltic lidmašīnās būs pieejams Starlink ātrgaitas internets

Miljardiera Īlona Maska vadītās kompānijas SpaceX satelītu interneta serviss Starlink jau kādu laiku pieejams arī Latvijā. Savukārt pakalpojuma lietotāju skaits nesen sasniedza zīmīgo viena miljona atzīmi. Saistībā ar šo Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 10. janvārī, nākusi klajā ar paziņojumu, ka ar Starlink interneta pieslēgumu būs aprīkota visa Airbus A220-300 flote. Līdz ar to airBaltic kļūs par pirmo lidsabiedrību Eiropā, kas piedāvās šo interneta servisu.

Realitātē šie jaunumi nozīmē to, ka drīzumā ikvienam pasažierim būs iespēja bezmaksas izmantot Starlink internetu visos airBaltic lidojumos. Internets būs pieejams jau no brīža, kad pasažieris iekāps lidmašīnā. Paredzēts, ka Starlink risinājums airBaltic lidmašīnās tiks pakāpeniski integrēts un šī gada laikā būs pieejams visā Airbus A220-300 flotē.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss uzsver, ka -

šis airBaltic un nozarei kopumā ir vēsturisks brīdis, kļūstot par pirmo lidsabiedrību Eiropā, kas savās lidmašīnās piedāvās ātrgaitas, neierobežotu un bezmaksas satelīta internetu.

Viņš skaidro, ka lidsabiedrība šādā veidā turpina uzlabot pakalpojumu klāstu saviem pasažieriem, kuri drīz varēs izmantot Starlink lidojumos airBaltic tīklā Eiropā un ārpus tās. M. Gauss arī neslēpj gandarījumu par šo soli, jo Starlink atbilst lidsabiedrības vajadzībām un apmierina tās vēlmes. Viņaprāt, ieviest modernāko interneta risinājumu bijis nākamais loģiskais solis, ņemot vērā, ka airBaltic piedāvā lidojumus ar tirgū modernākajām lidmašīnām. 

Savukārt Starlink pārdošanas viceprezidents Džonatans Hofellers uzsver, ka, kļūstot par pirmo lidsabiedrību Eiropā, kas ieviesīs Starlink interneta savienojumu visai flotei, airBaltic nosaka jaunu standartu, nodrošinot saviem pasažieriem interneta pieredzi, kādu viņi ir pieraduši sagaidīt mūsdienu laikmetā. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!