ChatGPT čatbots tagad spēj sniegt atbildes, balstoties uz reāllaika informāciju

ChatGPT čatbots tagad spēj sniegt atbildes, balstoties uz reāllaika informāciju

Tehnoloģiju uzņēmums OpenAI paziņojis, ka mākslīgā intelekta (AI) čatbots ChatGPT tagad spēj sniegt atbildes uz vaicājumiem, balstoties uz reāllaika informāciju tīmeklī. Iepriekš čatbots izmantoja informāciju un datus, kas bija ne jaunāki par 2021. gadu. 

Uzņēmums informējis, ka sākotnēji šo atjauninājumu saņems ChatGPT maksas abonementu Plus un Enterprise lietotāji, kuri izmanto GPT-4 modeli. Taču drīzumā šī iespēja tiks nodrošināta arī visiem pārējiem lietotājiem.

Saskaņā ar OpenAI ziņojumu - čatbots turpmāk sniegs pašu aktuālāko informāciju, kā arī saites uz tiešajiem avotiem. 

Reāllaika informācijas sniegšana nav vienīgais jaunums saistībā ar ChatGPT. OpenAI pēdējā laikā ir krietni uzlabojis čatbota sniegumu, un tagad tas var nodrošināt balss saziņu ar lietotāju, kā arī apstrādāt uz attēliem balstītus vaicājumus. 

Nedēļas sākumā OpenAI paziņoja, ka maksas lietotāji tuvāko nedēļu laikā tiks pie  balss saziņas iespējas ar ChatGPT, ko nodrošina jauns teksta pārvēršanas runā AI modelis. Uzņēmums skaidro, ka tas spēj ģenerēt cilvēka balsij līdzīgu skaņu, balstoties tikai uz tekstu un īsu runas paraugu. Tikmēr OpenAI runas atpazīšanas risinājums Whisper pārvērš lietotāja izrunātos vārdus tekstā. Šādā veidā abām pusēm tiks nodrošināta balss saziņa un iespēja vienai otru saprast. Papildus tam čatbots tagad spēj apstrādāt arī attēlu vaicājumus un sniegt atbildes, balstoties uz attēloto. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!