Jaunākajiem programmētājiem piedāvās apmācības vasaras skolā

Jaunākajiem programmētājiem piedāvās apmācības vasaras skolā

Jaunāko programmētāju vasaras skola ietver īpašu divu nedēļu apmācību programmu, kurā pieredzējuši Draugiem Group programmētāji dalīsies savā pieredzē un zināšanās. Jāatzīmē gan, ka uz vietu apmācībās varēs pretendēt tikai tie, kuriem jau ir pamatzināšanas programmēšanā, piemīt liela vēlme to apgūt padziļinātāk un ir savs dators, ko izmantot apmācībās.

Pēc Draugiem Group sniegtās informācijas –

apmācību mērķis pamatā ir padziļinātāk apgūt PHP programmēšanu, taču tiks apskatītas arī citas tēmas, kuras jāzin un jāpielieto ikvienam programmētājam.

Piemēram, front-end programmēšana (JavaScript, Vue.js, CSS, SASS, BEM), darbs ar MySQL datubāzi (datubāzes projektēšana, datu tipi, datu atlase, datu indeksēšana), automatizētie testi, pamati mājaslapas dizaina veidošanā, projektu vadības pamati (Agile, SCRUM pamati), padomi koda noformēšanā un citas programmētāja darbā nepieciešamas tēmas.

Svarīgi, ka apmācības neietvers vien sausu lekcijas materiālu pasniegšanu.

Lielāks uzsvars tiks likts uz praktiskajām nodarbībām. Tajās mentoru pavadībā apmācību dalībnieki praktiskā veidā apgūs konkrēto tēmu, prezentēs savu veikumu, kā arī piedalīsies diskusijās.

Jāpiebilst, ka tie dalībnieki, kuriem apmācībās būs veicies vislabāk, papildus iegūtajām zināšanām tiks apbalvoti arī ar darba vietu Draugiem Group birojā. Tur tiem būs iespēja pierādīt sevi jau citā līmenī – kā jaunākajiem programmētājiem.

Pieteikšanās uz jaunāko programmētāju vasaras skolas apmācībām norisināsies līdz 20. jūlija 9:00. Kandidātam nepieciešams atsūtīt savu CV un motivācijas vēstuli. Konkursa kārtībā tiks atlasīti labākie, kuriem tiks dots tehniskais uzdevums. Tie, kuri ar tehnisko uzdevumu būs tikuši galā vislabāk, varēs uzsākt programmēšanas apmācības.

Jaunāko programmētāju vasaras skolas apmācības norisināsies no 13. līdz 24. augustam darbadienās no 9:00 līdz 18:00 Draugiem Group birojā Ojāra Vācieša ielā 6B. Ikvienam dalībniekam tiks nodrošinātas arī bezmaksas pusdienas un kafijas pauzes.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!