Jaunieši Latvijā mobilo internetu patērē divas reizes vairāk nekā pieaugušie

Jaunieši Latvijā mobilo internetu patērē divas reizes vairāk nekā pieaugušie

Mobilo sakaru operatora Tele2 apkopotie dati liecina, ka jaunieši mobilo internetu vidēji patērē divas reizes vairāk nekā pieaugušie. Dienā viens jaunietis, kuram ir bezlimita mobilā interneta pieslēgums, savā viedtelefonā patērē aptuveni 1,8 GB, bet pieaugušie aptuveni 1 GB datu apjoma. Savukārt seniori, kuriem ir bezlimita pieslēgums, dienā vidēji patērē aptuveni 600 MB mobilā interneta.

Uzņēmumā atzīst, ka pēdējā gada laikā mobilo datu patēriņš turpina strauji palielināties. Piemēram, datu patēriņš Tele2 tīklā pēdējo 5 gadu laikā palielinājies par 1100%.

Tele2 komercdirektors Raivo Rosts norāda, ka -

šobrīd iespējams novērot tendenci, ka arvien vairāk mobilo telefonu lietotāji izvēlas tādus tarifu plānus, kas sniedz viņiem lielāku neatkarību un plašākas iespējas.

Piemēram, turpinās diezgan strauja tendence priekšapmaksas karšu klientiem pāriet uz dažādiem pēcapmaksas tarifu plānu pieslēgumiem. Tāpat pārliecinoši lielākā daļa klientu, kuri izvēlas mainīt savus tarifu plānus, dod priekšroku bezlimita tarifu plāniem. 

Būtiski, ka Tele2 nav vienīgais mobilo sakaru operators, kas novēro mobilā interneta patēriņa pieaugumu Latvijas iedzīvotāju vidū. Tā ir vispārēja tendence, kas gadu no gada turpina apstiprināties. Mobilā interneta patēriņa pieaugums novērojams visās vecuma grupās, taču izteikti jauniešu vidū šī tendence ir acīmredzama. Tāpat pēdējos gados arī senioru vidū novērojams pakāpenisks mobilā interneta patēriņa pieaugums. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!