LMT saņēmis atļauju Apple Watch ierīcēs piedāvāt viesabonēšanas pakalpojumu

LMT saņēmis atļauju Apple Watch ierīcēs piedāvāt viesabonēšanas pakalpojumu

BiSMART partneris Latvijas Mobilais telefons (LMT) nācis klajā ar paziņojumu, ka no 12. jūnija klienti Apple Watch viedpulksteņos var pilnvērtīgi izmantot arī viesabonēšanas pakalpojumu un šādā veidā zvanīt, izmantot datu pārraidi un sūtīt iMessages ziņas. 

Jaunā viesabonēšanas funkcija būs pieejama klientiem, kuri izmanto iPhone 6s un jaunākus telefonus ar vismaz iOS 16.4 programmatūras versiju, kā arī Apple Watch 5 un jaunākus viedpulksteņus ar jaunāko OS 9.4 programmatūras versiju. 

Lai ar viedpulksteni veiktu un saņemtu zvanus ārzemēs, tam jābūt pieslēgtam ārzemju tīklam, kurā pieejama VoLTE zvanu tehnoloģija, nekādas citas papildu darbības klientiem nav jāveic.

Šobrīd VoLTE viesabonēšana LMT klientiem pieejama vairāk nekā 20 valstīs, un to skaits turpina palielināties.

LMT prezidents Juris Binde norāda, ka pērn LMT kā pirmais Latvijā sāka piedāvāt Multi - SIM pakalpojumu Apple Watch viedpulksteņiem. Lai nodrošinātu klientiem maksimāli pilnvērtīgu Apple viedpulksteņu lietošanas pieredzi, uzņēmums uzreiz uzsāka arī viesabonēšanas testēšanu. Tagad no Apple saņemts apstiprinājums, ka LMT ir kvalificēti viesabonēšanas nodrošināšanai.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!