Piedāvā programmēšanas apmācības uz īpašiem apmaksas nosacījumiem

Piedāvā programmēšanas apmācības uz īpašiem apmaksas nosacījumiem

Programmēšanas skolu Codelex dibinātāji Sandris Artemjevs un Deniss Viktorovs paši pēc profesijas ir programmētāji un saprot, cik svarīgas ir patiešām labas zināšanas nozarē, lai topošais speciālists būtu veiksmīgs darba ņēmējs. S. Artemjevs, runājot par kvalitatīvu programmēšanas apmācību nepieciešamību, norāda, ka bieži vien pēc universitātes absolvēšanas cilvēki vēlas iestāties darbā, piemēram, par programmētājiem, taču izrādās, ka tiem ir ļoti maz zināšanu par programmēšanas praktisko pusi. Bez praktisku un padziļinātu zināšanu sniegšanas programmēšanā vēl viens nozīmīgs Codelex dibināšanas iemesls bijis darbinieku deficīts šajā profesijā, kas īpaši novērojams pēdējo četru gadu laikā.

Ņemot to visu vērā, pirms mēneša tika realizēta ideja par programmēšanas skolu. Faktors, kas šo skolu atšķir no līdzīga veida skolām šajā vai citās nozarēs, ir apmaksas process par mācībām.

Apmācāmajiem samaksa par iegūtajām zināšanām būs jāveic pēc apmācībām ar nosacījumu, ka gadu pēc Codelex absolvēšanas tie būs atraduši darbavietu, kurā saņems vismaz 1000 eiro lielu algu pēc nodokļu nomaksas.

Apmaksas lielums sastādīs 20% no apmācāmā pirmās algas, un šie procenti būs jāmaksā divus gadus. Taču, ja šāds apmaksas process nešķiet pievilcīgs, apmācāmais pirms programmēšanas apmācību uzsākšanas var samaksāt visu mācību maksu - 5000 eiro.

Ideja par šādu programmēšanas konceptu, ieskaitot arī apmaksas procesu, aizgūta no ASV programmēšanas skolām. Paši Codelex dibinātāji norāda, ka šāds modelis ir ļoti vērtīgs – sniegt zināšanas un saņemt par to atlīdzību tikai tad, kad iegūtās prasmes absolvents veiksmīgi izmanto iegūtajā darbavietā.

Pirmajās Codelex programmēšanas skolas apmācībās plānots uzņemt 30 jaunos censoņus. Pašas mācības plānots uzsākt nākošā gada februāra sākumā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!